Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Postelia s.r.o.

 

Postelia představí novou kolekci designových postelí a matrace z nejodolnějších materiálů na trhu.

Český výrobce Postelia a její prodejní e-shop www.spime.cz představí nové zdravotní matrace ze špičkových superodolných studených a paměťových pěn o gramážích 60 a 85 kg/m3. Mimořádná komfortnost matrace, dlouhá životnost a špičkový odvod vzduchu díky děrovanému AIR systému za skvělé akční ceny přímo od výrobce.

Design a přírodní materiály, to je spojení nové kolekce postelí z masivu od Českého výrobce Postelia. Přírodní dřevěné materiály jsou ošetřeny speciálním přírodním povrchem v kombinaci olejů, vosků a pryskyřic, které jsou hypoalergení, nezatěžují životní prostředí a dřevo může přirozeněji pracovat s vlhkostí a dýchat.

Novinkou v sortimentu je rozkládací postel Sofa Duo, jednoduše vytvoříte z elegantního jednolůžka plnohodnotné manželské dvojlůžko, které má v sobě integrované úložné prostory. Cena rozkládací postele z bukového masivu o síle materiálu 4cm je 15.990,- včetně masivního bukového roštu.

Novinkou je kolekce nočního stolku a komody z masivu Palermo s originálním vzhledem a atypickým madlem pro otevírání. Kolekce byla speciálně navržena k posteli z dubového masivu Ontario, která je nyní v akci za skvělých 9.990,-. Postel z masivu Ontario spolu z komodou a nočními stolky můžete mít ve variantě drásaného dubového povrchu, který spolu s přírodním povrchem od BIOFA tvoří jedinečný přírodní vzhled.

Produkty Postelia naleznete exkluzivně na e-shopu spíme.cz a v prodejnách Brno, Praha a Tábor.

Na veletrhu Mobitex nás naleznete v pavilonu G1 na stánku 026.

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště