Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o.

 

Česká firma JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. bude prezentovat jako první v České republice na výstavě MOBITEX v Brně ve dnech 23.4. - 27.4.2013 nábytek z dřeviny ZIRBE (pinus cembra). V rámci veletržní sekce Inspirativní interiéry v pavilonu G1 přestaví současný nejnovější trend v oblasti zdravého spaní a ložnicového nábytku. Dřevo ZIRBE se právem honosí názvem Královna Alp a nábytek ZIRBE je u našich jižních sousedů v Rakousku velmi ceněný a žádaný. A co je na této dřevině tak pozoruhodné? Nejvíce asi poznatek, že spánek v posteli ZIRBE je kvalitnější, protože ZIRBE napomáhá snížení tepové frekvence v průběhu spánku až o 3 500 tepů za jeden osmi hodinový spánek, což představuje asi jednu hodinu srdeční aktivity. Člověk si tak více odpočine a cítí se lépe jak po duševní, tak po fyzické stránce. Rovněž není tak citlivý na výkyvy počasí, resp. změny atmosférického tlaku. V průběhu dne se to pak projeví na naší větší vitalitě a aktivitě. Aby bylo možné plně využít vlastností ZIRBE, je nábytek bez kovových spojů a bez povrchové úpravy – jen tak může ZIRBE volně dýchat a blahodárně působit na organismus. Dřevo ZIRBE má antibakteriální účinek. Vůně ZIRBE navíc napomáhá k odpuzování molů a hmyzu.

Firma JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. ve spolupráci s  firmou LA MODULA rakouského designéra Martina Krebse vystaví ZIRBE dvoulůžko, noční stolky, zásuvkovou komodu. Z oblasti dětského nábytku kolébku, z nábytkových doplňků věšákovou stěnu a němého sluhu. Nábytek LA MODULA designéra Martina Krebse získal ocenění za inovaci na veletrhu MOBITEX 2011.

Kdo na veletrh přijde a uzavře objednávku u firmy JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. na jakýkoliv nábytek, bude automaticky zařazen do slosování o ceny – nábytek ze dřeva ZIRBE:
1.cena - dvoulůžko ZIRBE
2.cena - kolébka ZIRBE
3.cena - věšáková stěna ZIRBE

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště