Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

BÖHM

 

V rámci dalšího ročníku projektu Inspirativní interiéry představí firma Böhm kolekci čalouněného nábytku ELASTIC. Jedná se o inovativní produkt vyrobený technologií Struto kladením vlákenné vrstvy ze 100% polystyrenu s obsahem modifikovaných elastických pojivých vláken poslední generace, která vytváří výrobek s výjimečnými vlastnostmi a neobyčejnou životností.

Díky použité výrobní technologii, kdy dochází ke kolmé orientaci vláken ve vlákenné vrstvě a vysoce funkčních vlastností pojivých vláken, vykazují tyto netkané textilie vynikající odolnost vůči stlačení, vysoký stupeň zotavení po zatížení, objemnost, lehkost, prodyšnost a snadnou formovatelnost. Kombinací těchto charakteristických vlastností vznikají výrobky, které mohou způsobit převrat ve světě syntetických roun a polyuretanových pěn, které se používají při výrobě matrací, čalounění a sedaček.

Důležitým rysem výrobků ELASTIC je také jejich recyklovatelnost, dobré hygienické vlastnosti v porovnání s polyuretanovými pěnami a široký rozsah možností použití od oděvů, výrobu matrací a čalouněného nábytku až po průmysl letecký.

www.bohm-jihlava.cz
 

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště