Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Inspirativní interiéry 2013

 

Představují reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavujících firem. Vedle standardní výstavní expozice se tak firmám otevírá i další možnost prezentace na veletrhu, pro architekty a bytová studia je to příležitost pro vlastní prezentaci, se zachováním možnosti poskytovat odborné poradenství široké veřejnosti.

Inspirativní interiéry jsou rozšířením návštěvnicky atraktivního Projektu Architekt, v jehož rámci je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů.

Firma Böhm představí čalouněný nábytek ELASTIC

V rámci dalšího ročníku projektu Inspirativní interiéry představí firma Böhm kolekci čalouněného nábytku ELASTIC. Jedná se o inovativní produkt vyrobený technologií Struto kladením vlákenné vrstvy ze 100% polystyrenu s obsahem modifikovaných elastických pojivých vláken poslední generace, která vytváří výrobek s výjimečnými vlastnostmi a neobyčejnou životností.

Firma Böhm představí čalouněný nábytek ELASTIC

Inspirativní kuchyňský interiér značky Schmidt

Značka Schmidt představí expozici inspirativního kuchyňského interiéru, která je tématicky spojená s návratem k přírodním materiálům a jejich citlivému a esteticky hodnotnému zpracování. Trendem je totiž opět používání tradičních materiálů v kuchyni – dřevěného masivu a jeho tradičního zpracování.

Inspirativní kuchyňský interiér značky Schmidt

JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o.

Česká firma JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. bude prezentovat jako první v České republice na výstavě MOBITEX v Brně ve dnech 23.4. - 27.4.2013 nábytek z dřeviny ZIRBE (pinus cembra).

JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o.

Klvaňa

Klvaňa Inspirativní interiér navrhl pan Ing. Luděk Richter

Klvaňa

Saffron Beds, výrobce výjimečných postelí a matrací čistě z přírodních materiálů

Saffron Beds je výrobce výjimečných postelí a matrací z čistě přírodních materiálů té nejvyšší kvality, jako jsou jako vlna, bavlna, kašmír, koňské žíně, přírodní kaučuk a dřevo švédské borovice. Každá postel Saffron je vyráběna ručně klientovi přímo na míru. Na světě nenajdete dvě stejné postele Saffron.

Saffron Beds, výrobce výjimečných postelí a matrací čistě z přírodních materiálů

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště