Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Adéla Lejsková Rašková

sedací vaky a taburety

Studentka kombinovaného studia v ateliéru Průmyslový design na FMK UTB. Dětské taburety jsou projektem, na kterém v současnosti intenzivně pracuje, a který bude pravděpodobně i její absolventskou prací.

Love Candies No. 3 / No. 4
Kolekce dětských taburetů; taburet je možné pomocí kostěného dělitelného zipu rozložit, slouží jako podložka na hraní a cvičení i jako matrace pro příležitostné spaní. Výplň tvoří PUR pěna.
Materiál: 60% polyester, 40% bavlna, barva oranžová / žlutá
Rozměry: v 420 mm, ø 350 mm

Provaz design – No. 3
Křeslo pro děti i dospělé z kolekce sedacích taburetů a křesel inspirovaných principem pleteného provazu jsou vhodné pro „outdoor“ i „indoor“ použití. Výplň tvoří polystyrenové kuličky EPS s atestem vhodné pro alergiky, barevnost je volitelná.
Materiál: 100% polyester + PVC potěr
Rozměry: v 600 mm, ø  110 cm

Love Candies – No. 5 / No. 6
„Hravé bonbóny“ na sezení a hraní z kolekce taburetů pro děti, které „milují vše sladké a barevné“. Výplň tvoří PUR pěna, barva může být růžová nebo tyrkysová, písmo různě barevné.
Materiál: polyester / elastan
Rozměry: v 215 mm, š 350 mm, d 850 mm

Provaz design – No. 6
Copánek na sezení, hraní i válení pro děti z kolekce sedacích taburetů a křesel inspirovaných principem pleteného provazu je vhodná pro „outdoor“ i „indoor“ použití. Výplň tvoří polystyrenové kuličky EPS s atestem vhodné pro alergiky, barevnost je volitelná.
Materiál: 100% polyester
Rozměry: d 160 mm, š 360 mm

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště