Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Proč na veletrh MOBITEX?

 

Veletrhu MOBITEX se pravidelně účastní nejvýznamnější značky z oboru nábytku a vybavení interiéru, nabídku vystavovatelů doplňuje atraktivní doprovodný program zaměřený na podporu designu, poradenství a inspiraci. Souběžné konání se Stavební veletrhy Brno rozšiřují prezentovanou problematiku o aktuální trendy stavebnictví. Komplexnost této nabídky zajišťuje stabilní vysokou návštěvnost přes 60 000 návštěvníků, kteří mají skutečný zájem o Vaše produkty!

Zaostřeno na design
I v letošním roce pokračujeme v návštěvnicky a mediálně atraktivních projektech na podporu designu a kvalitního českého nábytku. Prezentujte se například v těchto Projektu New Design, který  představuje unikátní platformou pro prezentaci novinek na českém trhu, v kategorii domácí produkce a import, Inspirativní interiéry, které představují reálnou ukázku toho jak je možné pracovat s interiérem nebo projekt Technologie&Design představuje špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru. Jedinečné exponáty vystavovatelů mají možnost získat prestižní ocenění v soutěži  Grand Prix MOBITEX.

Chcete vystavovat výhodněji? Přihlaste se včas!
Získejte termínovou slevu 20 % na výstavní plochu z cen platných po uzávěrce - zašlete přihlášku na veletrh MOBITEX do 30. listopadu 2012! Tuto zvýhodněnou cenu na plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu. Pro zjednodušení přihlášení na veletrh jsme pro naše vystavovatele zavedli elektronickou verzi přihlášky. Jaké to přináší výhody? Především šetříme čas! Elektronickou verzi přihlášky vyplníte během několika minut pohodlně ve Vašem počítači. Navíc každý krok provází přehledná navigace a interaktivní nápověda.

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště