Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Novinky a trendy pro zahradu a kutily

3.3.2013

V letošním roce je připravena zajímavá prezentace oborů Zahrada a hobby, která na ploše přes tisíc metrů čtverečních přinese pro všechny milovníky zahradničení nejenom inspiraci z praktických ukázek či připravených případových studií, ale i si něco nového pro svoji zahradu odnést rovnou z brněnského výstaviště.

Novinky a trendy pro zahradu a kutily

Výstava kuchyní Schmidt

8.2.2013

Expozice kuchyní Schmidt není složena z nábytku a kuchyní zvláště vyrobeného a určeného pro výstavu. Jedná se o zakázkové kuchyně našich zákazníků. Uvidíte tedy reálné a kupované podoby konkrétního modelu který si můžete pořídit i vy.

Výstava kuchyní Schmidt

Poradenské centrum Státního fondu rozvoje bydlení PANEL 2013 +

23.1.2013

Státní fond rozvoje bydlení na Stavebních veletrzích Brno organizuje poradenské centrum k programu PANEL 2013 +. Jedná se o program úvěrů na opravy a modernizace bytových domů. Inovovaný program nízkoúročených úvěrů na opravy a modernizace je určen pro všechny vlastníky bytových domů, bez rozdílu technologie výstavby (panelové, cihlové). Program mohou využít družstva, společenství vlastníků, fyzické a právnické osoby, stejně jako města či obce, jež mají ve vlastnictví bytový dům.

Poradenské centrum Státního fondu rozvoje bydlení PANEL 2013 +

15. mezinárodní konference čalouníků a dekoratérů a 15. Sněm Cechu čalouníků a dekoratérů

10.10.2012

Zveme Vás na 15. Mezinárodní konference čalouníků a dekoratérů a 15. Sněm Cechu čalouníků a dekoratérů“, který se uskuteční 5. a 6.11.2012.

15. mezinárodní konference čalouníků a dekoratérů a 15. Sněm Cechu čalouníků a dekoratérů

Proč na veletrh MOBITEX?

24.9.2012

Veletrhu MOBITEX se pravidelně účastní nejvýznamnější značky z oboru nábytku a vybavení interiéru, nabídku vystavovatelů doplňuje atraktivní doprovodný program zaměřený na podporu designu, poradenství a inspiraci.

Proč na veletrh MOBITEX?

Zaostřeno na design

21.9.2012

Součástí příštího ročníku Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX budou návštěvnicky a mediálně atraktivní projekty na podporu designu a kvalitního českého nábytku.

Zaostřeno na design

Pozvánka pro vystavovatele

5.9.2012

Pozvánka pro vystavovatele ke stažení.

Nový vizuál veletrhu MOBITEX 2013

27.6.2012

Pro rok 2013 je ústředním motivem veletrhu vítěz soutěže Grand Prix MOBITEX 2012 - firma HANÁK NÁBYTEK, konkrétně pak kolekce HDeco, designéra Lukáše Vaňka. Pokračujeme tak v úspěšné tradici využití vítězného exponátu Grand Prix MOBITEX v motivu následujícího ročníku veletrhu.

Nový vizuál  veletrhu MOBITEX 2013

MOBITEX 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště