Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

RIM-CZ, spol. s r.o.

 

RIM
WORK
& PLAY
CONCEPT

Jsi jedinečný, znáš svůj styl, umíš si vybrat a obklopuješ se cool věcmi?I tvůj pokoj může vypadat jinak - výjimečně, originálně, jedinečně.Můžeš tvořit, surfovat na netu a nebo se jen učit do školy u stolu, který ti vyhovuje a sám sis navolil jeho sestavu. Sedět přitom na židli, která perfektně barevně ladí.Zvol si grafiku, typ a množství zásuvek, k tomu pár chytrých detailů třeba průchodku na kabely nebo zarážku na knížky. Stačí si vybrat svůj styl!

POPIS PRODUKTU
Variabilní pracovní místo pro studentský pokoj, pracovnu nebo kancelář. Desku s potiskem je možné doplnit o zarážku na knihu, průchodku pro kabely, případně další doplňky. K výběru je počet zavěšených šuplíků, levá nebo pravá varianta, případně kontejner na kolečkách.
Sestava stolu a židle vytváří komplet, který je nezávislý na ostatním interiéru. Můžete jej vložit do společnosti starého či nového nábytku a proměnit část pokoje. Hrana stolu je tvarovaná bez ostrých rohů opatřena přírodním olejovým nátěrem. Pracovní deska je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu Natur Concept, jehož obsah formaldehydu se blíží hodnotám rostlého dřeva. Díky tomu je deska naprosto zdravotně nezávadná, a stává se tak ideálním materiálem pro výrobu nábytku i pro ty nejmenší děti. Povrch stolu je vysoce odolný proti poškrábání.

Z barevného řešení se dá vybrat od neutrálních, klidných dekorů až po výraznou streetovou grafiku s možností vlastního dotvoření. Robustní kovová podnož má kvalitní povrchovou úpravu a je výškově seřiditelná.


MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště