Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

BMB ŽDÁNICE s.r.o.

 

Designer GABRIELA GOLDOVÁ byla k zakázce oslovena firmou BMB na základě referencí. Požadavek na designéra byl vytvořit kolekci ložnic s použitím stávající produktové řady ložnic firmy BMB s.r.o. – z výběru typů -  a sladit v interiéru s vestavěnou skříní, která bude každou novou ložnici vždy doplňovat. Cílem bylo vytvořit interiéry ložnic jako designové celky, které rozšíří nabídku firmy.
Kolekce byla navržena s důrazem na jedinečnost každého z nás. Designérka vytvořila kolekci, ve které jsou zastoupeny krásné textury našich i exotických dřevin v sestavách INTARZIE A DÝHY, i nové materiály.

INTARZIE - v této kolekci ložnic je kladen důraz na přírodní materiál. Dýhy jsou skládány do zajímavých sestav a vytváří dominantní exkluzivní plochy čel postelí. Použití dýh také u výplní skříní je pro klienty velmi důležitým momentem, kdy při objednání kolekce z řady ložnic Benezio, bude při výrobě postele, nábytku i výplně dveří šatní skříně použitý stejný povrchový materiál.

DÝHY - v kolekci jsou použity jak dýhy dřevin, které jsou klasikou v nabídkách nábytkářských firem, tak zajímavé textury dřevin, které svou originalitou a jedinečností zaujmou náročné klienty, kteří ocení originalitu použitého materiálu spolu s profesionálním zpracováním.

Dále byly navrženy ložnice s použitím nových materiálů a technologií, jako jsou dekorační panely u ložnic KOUZLO PŘÍRODY a technologie digitálního tisku v zajímavých sestavách BAREVNÝCH VARIACÍ.

KOUZLO PŘÍRODY - tyto ložnice jsou novinkou v použití netradičních materiálů s dekorativními výplněmi. Tyto materiály jsou použity jak u čel postelí, kde se nabízí možnost prosvětlení dekorativní plochy, tak ve výplních skříní. Tato technologie je předností ložnic Benezio, kdy dochází ke sjednocení základního (a mnohdy jediného) vybavení ložnic (postel + skříň). 

BAREVNÉ VARIACE - poslední z kolekce pro rok 2012 je kolekcí hravou. Nosným prvkem je dýhovaný (jednotně mořený) materiál rámů v kombinaci s barevnými plochami čel postelí, komod i výplní skříní. Byla uplatněna novinka v technologii digitálního tisku, což posouvá ložnice Benezio mezi trendy kolekce.

Věříme, že nápady, které kolekce ložnic Benezio nabízí, dotvoří příjemné místo v domově každého z nás. Místo, kam se každý rád uchýlí pro chvíle klidného spánku a snění.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště