Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Veletrhu MOBITEX byla udělena odborná gesce Asociace českých nábytkářů

Asociace českých nábytkářů převzala odbornou záštitu nad konáním dalšího ročníku Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu. Odborná gesce se vztahuje také tradiční soutěži exponátů Grand Prix MOBITEX, která se těší stálé přízni jak mezi vystavovateli, odbornou i laickou veřejností, tak i novináři. Pokračuje tak dlouhodobá úspěšná spolupráce na rozvoji klíčového veletrhu zaměřeného na nábytek, design a další aspekty bydlení.

Přípravy veletrhu MOBITEX jsou již v plném proudu
Příští ročník Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se uskuteční v dnes již tradičním jarním termínu od 24.do 28. dubna na brněnském výstavišti. Stejně jako v minulém roce se souběžně uskuteční Stavební veletrhy Brno. Organizátoři veletrhu přichystali hned několik zajímavých novinek, které vedou nejen ke zvýšení komfort pro všechny vystavovatele, ale i k významnému rozvoji Projektu DESIGN.

Rozvoj projektů na podporu DESIGNU
Jednou z novinek, které organizátoři připravili na podporu Projektu DESIGN je zcela nový Projekt NEW DESIGN, který představuje platformou pro prezentaci novinek na českém trhu, v kategorii domácí produkce a import. Dalšího rozšíření se dočkají také návštěvnicky atraktivní Projekt Architekt. Na tento projekt volně navazuje další nový projekt Inspirativní interiéry 2012, který představuje reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavujících firem. Stálicemi jsou pak projekt Technologie&Design, který představí vizuální techniky jako součást moderního interiéru, a soutěžní přehlídky Grand Prix MOBITEX, v sekcích student a vystavovatel, a přehlídku výsledků soutěže Nábytek roku – INOVACE.

Vystavujte výhodněji, přihlaste se včas!
Chcete-li vystavovat výhodněji, využijte termínovou slevu 20 % z cen za výstavní plochu, zašlete přihlášku na veletrh do 30. listopadu 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

Proč na veletrh?
MOBITEX 2011 představuje mimořádnou příležitost pro každého, dovědět se o novinkách v nabídce produktů a služeb, konkrétních výrobcích a současných oborových trendech. A hlavně – výjimečná je možnost osobně se na vše zeptat a všechno si i vlastnoručně vyzkoušet. Vystavovatelé přitom mohou na místě demonstrovat konkrétní produkty a tipy a zároveň bezprostředně reagovat na dotazy návštěvníků.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště