Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Staňte se odborníky na stavebnictví, vybavení interiéru a ochranu životního prostředí

 

Součástí jarních Stavebních veletrhů Brno a veletrhu MOBITEX jsou návštěvnicky oblíbená poradenská centra, která jsou otevřena po celou dobu konání veletrhu zdarma. Všichni tak mají jedinečnou možnost získat zaručeně správné a nezávislé informace pro danou oblast. Stavební veletrhy Brno a souběžně probíhající veletrhy se konají v tradičním termínu od 24. do 28. dubna na brněnském výstavišti.

Jak zařídit interiér?
Získejte návrh interiéru přesně podle Vašeho přání, navštivte poradenské centrum interiérových architektů, na které navazuje projekt Inspirativní interiéry 2012, který představuje praktickou ukázku toho, jak je možné pracovat s prostorem a nábytkem vystavovatelů.

Aby záda nebolela
Odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů poradí, jak vybírat nábytek a interiérové doplňky tak, aby cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti. Součástí poradenství budou také přednášky na téma: „Kvalitní čalouněný nábytek a lůžka pro zdravý život“

Jak vybrat kvalitní nábytek?
V poradenském centru Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů získáte informace potřebné k nákupu kvalitního nábytku z produkce českých výrobců.

Dekorační malby, fládrování a boj proti plísním
Malířští mistři z Cechu malířů a lakýrníků zodpoví všechny otázky, které se budou týkat malování a úprav stěn. Přijďte se zeptat, na vše, co Vás zajímá, chcete poradit s výběrem materiálů, barev do Vašich domovů a nebo Vás zajímají aktuální oblasti, jako jsou dekorační malby, tapety, fládrování, a nebo boj proti plísním a chladu.

Jak získat stavební povolení?
Novinky ze světa stavebních materiálů, nové legislativy a jejich dopadů na  vydání stavebního povolení nebo provoz budovy, získáte ve Stavebním centru Stavebních veletrhů Brno, které organizuje Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků a Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR.

Stavíme pasivní dům – na vlastní oči!
Odborníci z Centra pasivního domu poskytnou zaručeně správné odborné odpovědi na své otázky, které se mohou týkat všech oborů tzv. úspor energií a energeticky úsporného stavění. Letošní novinkou je možnost sledovat stavbu pasivního mobilního domu.

Novinky ve vytápění a možnosti úspor energií
Nejnovější trendy pro oblast vytápění a možné úspory nejen peněz, ale i energií představí a na všechny otázky odpoví odborníci z Cechu topenářů a instalatérů.

Nejenom financování bydlení
Poradenské centrum Sdružení obrany spotřebitelů Jižní Moravy zodpoví na všechny spotřebitelské otázky, nejenom z oblasti bydlení.

Všechny složky ochrany životního prostředí
V poradenském centru ENVIWEB jsou od úterý do pátku k dispozici odborníci pro všechny oblasti ochrany životního prostředí.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště