Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Přípravy veletrhu interiéru a bydlení MOBITEX jsou již v plném proudu

Příští ročník Mezinárodního veletrhu bydlení MOBITEX se uskuteční v dnes již tradičním jarním termínu od 24.do 28. dubna na brněnském výstavišti. Stejně jako v minulém roce se souběžně uskuteční Stavební veletrhy Brno. Vzniká tak ucelený soubor veletrhů, který nabízí prezentaci novinek, produktů a trendů jak ve vybavení interiéru a bydlení, ale i všech oborů týkajících se přípravy, realizace stavby a technického zařízení budov. Organizátoři přichystali pro tento ročník veletrhu hned několik zajímavých novinek, které ještě zvýší komfort pro všechny zájemce o veletrh. Které to jsou, to se dozvíte na následujících řádcích.

Nejnovější trendy v interiéru a bydlení
Sedmnáctý ročník veletrhu bydlení MOBITEX opět představí nejnovější novinky a trendy v interiérovém vybavení, bytových doplňcích a osvětlení. I v roce 2012 pokračujeme v návštěvnicky velmi atraktivním poradenství interiérových architektů v poradenském centru umístěném přímo na výstavní ploše mezi expozicemi jednotlivých vystavovatelů. Nabídku vystavovatelů doplní odborný doprovodný program věnovaným aktuálním trendům v souvisejících oborech.

Zaostřeno na design
Organizátoři veletrhu přichystali hned několik novinek na podporu Projektu DESIGN. Jednou z nich je zcela nový Projekt NEW DESIGN, představuje platformou pro prezentaci novinek na českém trhu, v kategorii domácí produkce a import. Jedná se o atraktivní prezentační projekt pro High-End firmy, které na veletrzích v ČR nevystavují, pro návštěvníky a média. Nesmíme opomenout ani rozšíření Projektu Architekt, v jehož rámci je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů. Pro tento ročník veletrhu bude rozšířeno o poradenství profesních svazů „Jak vybírat nábytek a interiérové doplňky – kvalita, zdravotní nezávadnost a jiná bezesporu zajímavá témata. Nově budou součástí také fyzicky realizované interiéry interiérovými architekty z produkce vystavujících i nevystavujících firem. Další již tradiční a návštěvnicky velmi oblíbených akci je projekt Technologie&Design, který představuje špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru. V rámci Projektu DESIGN nesmíme opomenout ani na soutěžní přehlídky Grand Prix MOBITEX, v sekcích student a vystavovatel, ani na přehlídku výsledků soutěže Nábytek roku – INOVACE.

Elektronická přihláška šetří Váš čas!
Pro zjednodušení přihlášení na veletrh jsme pro naše vystavovateli zavedli elektronickou verzi přihlášky. Jaké to přináší výhody? Především šetříme čas! Elektronickou verzi přihlášky vyplníte během několika minut pohodlně z Vašeho počítače. Navíc každý krok provází přehledná navigace a interaktivní nápověda. Elektronickou přihlášku naleznete na www.bvv.cz/e-prihlaska

Vystavujte výhodněji, přihlaste se včas
Chcete-li vystavovat výhodněji, využijte termínovou slevu 20 % z cen za výstavní plochu, zašlete přihlášku na veletrh do 30. listopadu 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

IKatalog obohatí veletržní účast
IKatalog představuje další možnost, jak zefektivnit a podpořit firemní účast na veletrhu, jelikož tak dochází k rozšíření veletržní účasti o prvky internetové reklamy. Nejedná se o pouhou elektronickou verzí tištěného katalogu, ale o on-line meziveletržní oborový katalog firem. Ode dne přihlášení získává každý vystavovatel přístup k aktualizaci svých informací, včetně kompletní správy svého on-line prostoru. Tento prostor má k dispozici po celý další rok. Slouží nejen k prezentaci základních informací o veletrhu, ale i produktů a novinek, nebo také jako pozvánka na veletrh pro obchodní partnery.

Proč na veletrh?
Veletrh MOBITEX 2012 představuje mimořádnou příležitost pro každého, dovědět se o novinkách v nabídce produktů a služeb, konkrétních výrobcích a současných oborových trendech. A hlavně – výjimečná je možnost osobně se na vše zeptat a všechno si i vlastnoručně vyzkoušet. Vystavovatelé přitom mohou na místě demonstrovat konkrétní produkty a tipy a zároveň bezprostředně reagovat na dotazy návštěvníků.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště