Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Veletrhu MOBITEX byla udělena odborná gesce Asociace českých nábytkářů

4.11.2011

Asociace českých nábytkářů převzala odbornou záštitu nad konáním dalšího ročníku Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu. Odborná gesce se vztahuje také tradiční soutěži exponátů Grand Prix MOBITEX, která se těší stálé přízni jak mezi vystavovateli, odbornou i laickou veřejností, tak i novináři.

Veletrhu MOBITEX byla udělena odborná gesce Asociace českých nábytkářů

Nosné téma veletrhu MOBITEX 2012? Zaostříme na design!

4.11.2011

Organizátoři veletrhu přichystali jak pro vystavovatele, tak pro jeho návštěvníky hned několik zásadních novinek, které povedou k zvýšení spokojenosti s veletrhem. Jednou z nich je významný rozvoj Projektu DESIGN, která se odráží hned v několika návštěv-nicky a mediálně atraktivních tématech.

Nosné téma veletrhu MOBITEX 2012? Zaostříme na design!

Přípravy veletrhu interiéru a bydlení MOBITEX jsou již v plném proudu

6.10.2011

Příští ročník Mezinárodního veletrhu bydlení MOBITEX se uskuteční v dnes již tradič-ním jarním termínu od 24.do 28. dubna na brněnském výstavišti. Stejně jako v minulém roce se souběžně uskuteční Stavební veletrhy Brno. Vzniká tak ucelený soubor veletrhů, který nabízí prezentaci novinek, produktů a trendů jak ve vybavení interiéru a bydlení, ale i všech oborů týkajících se přípravy, realizace stavby a technic-kého zařízení budov.

Koncept projektu Inspirativní interiéry

6.10.2011

Projekt Inspirativní interiéry 2012 bude volně navazovat na projekt Architekt. Vedle poradenství bytových architektů a bytových studií by zde měla existovat i reálná ukázka, jak je možné pracovat s prostorem a jednotlivými exponáty vystavujících firem.

Pozvánka pro vystavovatele

13.9.2011

Pozvánka pro vystavovatele ke stažení.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště