Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
24.-28.4. 2012

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Nosné téma veletrhu MOBITEX 2012? Zaostříme na design!

Organizátoři veletrhu přichystali jak pro vystavovatele, tak pro jeho návštěvníky hned několik zásadních novinek, které povedou k zvýšení spokojenosti s veletrhem. Jednou z nich je významný rozvoj Projektu DESIGN, která se odráží hned v několika návštěvnicky a mediálně atraktivních tématech.

Unikátní novinky v Projektu NEW DESIGN
Mezi významné novinky, ke kterým dochází při rozvoji Projektu DESIGN je vznik zcela nového Projektu NEW DESIGN, který představuje platformu pro prezentaci novinek na českém trhu. Je rozdělen do dvou kategorií a to na domácí produkci a import. Jedná se o atraktivní prezentační projekt pro High-End firmy, které na veletrzích v ČR běžně nevystavují. Je tedy nejen další zajímavou možností pro vystavovatele, jak představit své novinky nejen všem návštěvníkům veletrhu, ale i všem médiím.

Rozšíření Projektu Architekt
Jednou ze zásadních novinek  rozšíření návštěvnicky atraktivního Projektu Architekt, v jehož rámci je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů. V letošním roce bude poradenství bytových architektů rozšířeno o poradenství profesních svazů na téma „Jak vybírat nábytek a interiérové doplňky – kvalita, zdravotní nezávadnost" a jiná zajímavá témat. Na Projekt Architekt volně navazují Inspirativní interiéry 2012.

Inspirativní interiéry 2012 letos NOVĚ
Projekt Inspirativní interiéry 2012 představuje reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavujících firem. Vedle standardní výstavní expozice se tak firmám otevírá i další možnost prezentace na veletrhu, pro architekty a bytová studia je to příležitost pro vlastní prezentaci, se zachováním možnosti poskytovat odborné poradenství široké veřejnosti.

Technologie&Design
V rámci Projektu DESIGN nesmíme opomenout zmínit ani tradiční návštěvnicky atraktivní projekt Technologie&Design, představuje interiérová řešení audiovizuální techniky a nábytku. Cílem projektu je představit, že špičková audiovizuální technika je tradiční součástí moderního interiéru.

Soutěžní přehlídky a exponátové soutěže
Ve výčtu nesmíme opomenout již tradiční součásti doprovodného programu jako jsou soutěžní přehlídky Grand Prix MOBITEX, v sekcích student a vystavovatel. Můžeme se také těšit na přehlídku výsledků soutěže přehlídka výsledků soutěže vyhlašované Asociací českých nábytkářů o nejlepší design a inovace nábytku v daném roce.

MOBITEX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště