Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Univerzita Hradec Králové

Pedagogická fakulta, Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby, obor Textilní tvorba

Marie Blažíčková / Cyklos

Studentka 3. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném Mgr. art. Máriou Hromadovou, ArtD. Ve své tvorbě se věnuje textilnímu designu, malbě a kresbě. Získala mimořádné ocenění Grand Prix Mobitex 2019 za závěs realizovaný technologií modrotisku ve spolupráci s firmou Modrotisk Danzinger.

Marie Blažíčková / Cyklos

Tereza Bulíčková / Hamsa

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Ve své tvorbě se zaměřuje na hledání nových výtvarných postupů, které aplikuje v realizacích bytových doplňků a tvorbě autorských tkanin.

Tereza Bulíčková / Hamsa

Jana Izachová / Nebe

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. V její tvorbě dominuje grafický projev v realizaci autorských textilií. Mimo textilní tvorby zaměřuje svoji pozornost na kresbu a digitální fotografii.

Jana Izachová / Nebe

Anežka Koukolová / Pod sněhem

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Její tvorba je charakteristická výraznou grafickou stopou a kombinací textilních technologií.

Anežka Koukolová / Pod sněhem

Sára Králová / Trio

Studentka 3. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném Mgr. Art Máriou Hromadovou, ArtD. Ve své tvorbě pracuje s různými materiály a jejich kombinací, kromě textilu je to především dřevo, hlína aj. Svou inspiraci často hledá v přírodě, lidech a vzájemných vztazích mezi nimi.

Sára Králová / Trio

Zuzana Navrátilová / Bakterie

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Ve své tvorbě se zaměřuje na autorské tištěné textilie a interiérové textilní doplňky.

Zuzana Navrátilová / Bakterie

Kristýna Pražáková / Skrytá krása

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Ve své tvorbě se zaměřuje na textilní design. Mimo textilní tvorby se věnuje kresbě, malbě a počítačové grafice.

Kristýna Pražáková / Skrytá krása

Ema Špačkova / Cube

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Ve své tvorbě se zaměřuje na autorské tištěné textilie a počítačovou grafiku. Její tvorba je charakteristická kreativním přístupem a zájmem o tradiční ruční i nové digitální technologie.

Ema Špačkova / Cube

Andrea Vetešková / Noční let

Studentka 2. ročníku oboru Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové, v ročníku vedeném doc. Mgr. Art Zuzanou Hromadovou. Její tvorba zaměřená na rukodělné textilní technologie vyniká smyslem pro detail a zanícením autorky pro hledání uplatnění v dnešní době.

Andrea Vetešková / Noční let

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště