Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
25.-28.4. 2018

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Maxmilián Blšták / Bordo chair

Student 1. ročníku magisterského studia ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Absolvoval studijní stáž v Designskolen v Dánsku a pracovní stáž pro společnosti Rim a Plastia. Vedoucí práce: MgA. Martin Surman, ArtD.

Maxmilián Blšták / Bordo chair

Lucia Čmilanská / Set Alchymia

Studentka ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Studijní pobyt na Hanyang University v Jižní Koreji v rámci programu Freemover. Účast na Tokyo, Vienna a Bratislava Design Week. Získala 2. místo v soutěži Swedish Innovation Prize s produktem Lamp-O. Inspiraci hledá v minimalismu a přírodě.

Lucia Čmilanská / Set Alchymia

Simona Janků / Linia

Studentka 5. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Ve svých návrzích využívá jemné minimalistické tvarosloví a ráda pracuje s přírodními materiály. Se sérií Linia vyhrála první místo v soutěži pořádané firmou RIM CZ s. r. o. a následně zde absolvovala studijní stáž.

Simona Janků / Linia

Kolektiv autorů / Hrnek pro Thun

Autoři: Daniel Naď, Kateřina Novotná, Klára Němečková, Rostislav Zapletal, Petr Sehnoutka, Sabina Stržínková, Alisa Mokrushina, Ondřej Puchta, Martin Mikeš, Martin Surman.

Kolektiv autorů / Hrnek pro Thun

Alena Konečná / Ben

Studentka 2.ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V designérské praxi dbá především na funkčnost produktu a užití vhodných materiálů.

Alena Konečná / Ben

Iveta Krmíčková / Žááán

Studentka 2. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V roce 2017 se účastnila Mobitexu , Designbloku a Zlin Design Weeku.

Iveta Krmíčková / Žááán

Martina Labdová / Set Moly

Studentka 1. ročníku magisterského studia ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Zajímají ji nové materiály, ale i porcelán nebo sklo. Vedoucí práce: MgA. Martin Surman, ArtD.

Martina Labdová / Set Moly

Samuel Mrlina, Martin Šefl / Šmak

Studenti 3. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Samuel Mrlina se zajímá o hledání nových způsobů a uplatnění tradičních materiálů v designu nábytku a předmětů denního užití. Martinu Šeflovi je vlastní především design kuchyňských potřeb, nábytku a elektroniky.

Samuel Mrlina, Martin Šefl / Šmak

Klára Němečková / Floresta

Studentka 3. ročníku bakalářského studia ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Klára Němečková / Floresta

Kateřina Novotná / Fill

Absolventka ateliéru Produktový design na UJEP v Ústí nad Labem. Nyní studentka 5. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Absolvovala roční stáž v Rakousku. Účastnila se Zlin Design Week, Milan Design Week, Designblok, Messe Ambiente Frankfurt, UNICUM Ljubljana, atd. Je hlavní manažerkou a art directorkou Zlin Design Week 2018.

Kateřina Novotná / Fill

Sabina Stržínková / Skleník Flo

Studentka 5. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Její práce se zaměřuje především na předměty každodenní potřeby.

Sabina Stržínková / Skleník Flo

Marian Ščipa / Vatra

Student 4. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Zajímá se o design produktů, dopravních prostředků, o průmyslový design a grafický design. V průběhu studia na Fakultě architektury STU v Bratislavě pracoval na projektech Škoda Auto (Fit 2 Future, Fit 2 Digital).

Marian Ščipa / Vatra

Veronika Valušková / Sítko Ovo

Studentka 4. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Zajímá se o čistý, minimalistický a zároveň inovativní design.

Veronika Valušková / Sítko Ovo

Dana Vránková / Karafa Stuvi

Studentka 5. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Účastnila se Milan Design Week, Dutch Design Week, absolvovala stáž v ateliéru Design oděvu na UTB ve Zlíně.

Dana Vránková / Karafa Stuvi

Tomáš Werner / Monroe

Student 2. ročníku ateliéru Průmyslový design Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Vedoucí práce: MgA. Martin Surman, ArtD.

Tomáš Werner / Monroe

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště