Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.4. 2017

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Radek Brezar / Okap

Student Ateliéru produktového designu FUD UJEP v Ústí nad Labem byl původně fascinován hutním tvarováním skla. Jako student SUPŠ sklářské v Železném Brodě získal ocenění Grand Prix v Národní ceně za studentský design. Postupně začal více inklinovat ke komplexnější materiálové práci s objektem a produktovým designem.

Radek Brezar / Okap

Antonín Linka / nápojový set ****áček

Absolvent Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Železném Brodě, oboru Produktový design, nyní studuje na FUD UJEP. Při navrhování ho baví ovlivňovat tvary tak, že nechá volný průběh práci a tvar se tím tak určí téměř sám.

Antonín Linka / nápojový set ****áček

Ester Polcarová / čajová dóza Natura semper viva (Příroda stále živá)

Autorka žije a pracuje ve Slavětíně nad Ohří. Věnuje se grafickému designu, fotografii, volné grafice a kresbě. V současnosti ji zajímá objekt a keramický design. Zaměřuje se na výpal původními technologiemi a použití lokálních materiálů.

Ester Polcarová / čajová dóza Natura semper viva (Příroda stále živá)

David Síla / kávový set Pump

K umění a designu se David Síla dostal na Střední škole sklářské v Železném Brodě, kde studoval obor Produktový design. Charakter a rukopis jeho tvorby se začal více projevovat v dalších studiích na FUD UJEP, kde začal studovat obor Design keramiky. Baví ho dávat výrobku nejen tvar, ale i výraz, strukturu, či funkci.

David Síla / kávový set Pump

Šimon Vozka / Máselnička

Absolvent SUPŠ sklářské v Železném Brodě, oboru Produktový design, v současnosti student FUD UJEP. Absolvoval stáže ve firmách: Moser, Detesk, Daedalian glass studios, PMD solutions.

Šimon Vozka / Máselnička

Tomáš Vrána / nápojový set Voltage

Tomáš Vrána studuje 3. rokem Design keramiky na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem. Předtím studoval umělecké lití kovů na SUPŠ Turnov, kde se zabýval plastikami a objekty jak do interiéru, tak do exteriéru. V současné době pracuje především s designem unikátních předmětů pro výrobu v menších sériích.

Tomáš Vrána / nápojový set Voltage

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště