Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
20.-23.4. 2016

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Tereza Konečná / Ňuňouši, CikCak

 

Studentka magisterského studia se převážně věnuje navrhování produktového designu. Mezi její práce patří nejčastěji nábytek a bytové doplňky. Opětovaně se věnuje také designu pro děti.

Ňuňouši

Ňuňouš je sedací nábytek pro děti, který má různé využití. Skládá se z 10 kusů – jednoho obalu a devíti ňuňoušů. Každý ňuňouš má poutko pro snadnou manipulaci, jednoduchým pohybem ho lze vytáhnout nebo naopak vrátit zpět do obalu. Díky devíti segmentům je variabilně skládatelný a dá se z něj vytvořit velké množství poloh na sezení, ležení. Ňuňouši tvoří sérii devíti postaviček, které jsou vyplněny válečkem z polystyrenových kuliček. Ňuňouš je navržen ve dvou grafických variantách – jako pohádkový a příšerkový svět. Vyroben je pomocí sublimačního tisku, který je zdravotně nezávadný. Použitá látka je ubaxina-220g pevná polyesterová tkanina. Díky odnímatelnému obalu lze celého Ňuňouše prát.

Materiál: textilie Ubaxina
Rozměr: 180 x 40 cm


 Cikcak

Stoličky Cikcak jsou určeny do interiéru i exteriéru a díky lehkosti a snadné manipulaci jsou ideální do míst, kde se nábytek často přesouvá. Sedací část stoličky může sloužit i jako odkládací prostor na drobné předměty, např. časopisy. Velkou výhodou je zvolený materiál, který je odolný vůči povětrnostním podmínkám – kovová konstrukce a PVC hadičky. Ty se díky své pružnosti a pevnosti přizpůsobí lidskému tělu, sedací část je pak velice pohodlná. Stoličky jsou zhotoveny ve třech rozměrových variantách. Tento systém umožňuje nekonečné množství variant výpletů sedáku.

Materiál: ocelová kulatina, PVC hadičky
Rozměr: 45 x 45 x 60 cm


 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště