Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
22.-25.4. 2015

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Semestrální práce studentů Výtvarné výchovy / Grafika textilu

 

Práce 16 studentů z předmětu Výtvarná výchova I. zimní semestr 2014/2015 – odborné vedení Ing. Jiří Tauber, Ph.D. Studenti studují bakalářské obory Design nábytku, Nábytek, nebo magisterský obor Nábytkové inženýrství na Mendelově universitě v Brně, Lesnické a dřevařské fakultě, Ústav nábytku, designu a bydlení.

Autoři: Hojgr Ondřej, Hrabec Marek, Hutyrová Martina, Chládková Kamila, Kábelová Aneta, Klempová Simona, Kotoučková Barbora, Krobotová Tereza, Lunterová Lucia, Prokopová Veronika, Snohová Pavlína, Stiskalová Nela, Vačevová Kristýna, Valdová Patricie, Valová Kateřina, Veverková Lenka.

Grafika textilu

Projekt „Grafika na textil“ představuje autorskou grafiku aplikovanou na textilní materiál, např. trička a kabelky. Každý autor navrhl vlastní grafiku, která byla ve většině případů pomocí technologie tisku z výšky (linorytu) a s použitím ofsetových barev aplikovaná na textilní materiál. Výsledkem jsou ručně tištěné autorské grafiky s širším uplatněním. Každý si může vytvořit vlastní motiv na tričko, kabelku nebo na interiérový doplněk.

Materiál: 100% bavlna
Rozměry: trička velikosti L, M; tašky 40 x 40 cm

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště