Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-26.4. 2014

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Jakub Verner / váza Wall seed

 

Již od raného věku rozvíjím svůj talent v kresbě a modelování. V roce 2005 jsem byl přijat na uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti na obor průmyslový design, kde jsem mohl obdivovat krásu maloměsta a setkat se s dílem pana doktora Bořka Zemana. Dalším záchytným bodem je mé studium na zlínské Univerzitě Tomáše Bati, kde jsem nyní v magisterském programu a pokračuji v navrhování výrobků pod vedením pana profesora Pavla Škarky. Specializuji se na osvětlovací zařízení. Své návrhy a výrobky se snažím pojmout sochařsky se zaměřením na přírodní motivy.

Wall seed

Wall Seed je drobná váza, která se zavěšuje na stěnu. Je pro každého, kdo si chce přenést kousek přírody do svého domova. Uchová květiny déle čerstvé nebo poslouží jako květináč na pěstování bylinek, které jsou pro vaši kuchyni nepostradatelné. Kdykoli potřebujete, můžete vázu ze stěny jednoduše sejmout, dochutit pokrm a pověsit zpět. Porcelánová váza nemá na svém povrchu žádný otvor. Je navrhnuta tak, aby se dala jednoduše naplnit vodou.

Tím, že vložíme do vázy živou květinu, ožije a může svým tvarem asociovat naklíčené semínko. Sémantika bílé barvy glazury se vztahuje taktéž na život, a proto by měla působit pozitivně, klidně a nerušivě.

Materiál: porcelán

Rozměry: 230 x 80 x 45 mm

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště