Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
23.-26.4. 2014

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu

Filip Drábek / stojan na časopisy, Hvízdemposilpaž

 

Student 1. ročníku Ateliéru Průmyslového Designu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Absolvent SŠ aplikované kybernetiky v Hradci Králové. Věnuje se navrhování v 3d modelovacích programech a příležitostně návrhům webu.

Stojan na časopisy

Stojan na časopisy je vyroben pouhou profilací plastového voštinového sendviče – složením bez lepení a umožňuje přehledné kaskádovité řazení tiskovin v závislosti na jejich formátu. Projekt pro společnost SPUR.

Hvízdemposilpaž

Cvičební pomůcka vhodná k posilování paží. Skládá se z talíře, jím naskrz prostrčenými šňůrkami ukotvených na rukojetích. Jelikož rukama držím rukojeti, samotný talíř musím roztáčet o povrch hrudníku popřípadě břicha. Jakmile talíř získá počáteční rotaci, stačí už jen ruce odtahovat a přitahovat k sobě, dle toho, jakým směrem rotuje talíř. Pokud jsou odtahy prováděny správně, rotace talíře se zvyšuje a odpor kladený rukám rovněž. Při vysokých otáčkách otvory na obvodu talíře zapříčiní hvízdání. Poslouží skvěle jako cvičební, relaxační ale i jako proti-stresová pomůcka.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště