Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zažijte POHODLÍ a soutěžte o tři vouchery v hodnotě 10 tisíc korun v expozici slovenského výrobce sedaček PHASE

 

Nejen chytré vychytávky jako integrovaná lednička, elektrický výsuv, magnetický záhlavník nebo područky s USB nabíječkou a elektrickou zástrčkou, ale hlavně intenzivní pocit komfortu. To jsou přednosti sedacích souprav PHASE, které můžete ocenit i na veletrhu MOBITEX 2019. Co všechno v expozici č. 005 v pavilonu F uvidíte a jak můžete vyhrát voucher v hodnotě 10 tisíc korun, v rozhovoru prozrazuje manažer obchodu a nákupu Ondrej Juríček.

O čem vaše letošní prezentace na veletrhu MOBITEX bude?

Naše účast se zaměřuje na POHODLÍ. Protože PHASE nevyrábí jen sedačky, ale tvoří pohodlí. Nad pojmem pohodlí se zamýšlíme dennodenně –  ve vývojovém centru, v testovací dílně, ale i při rozhovorech se zákazníky. Nejdůležitějším aspektem a zároveň funkcí našich sedaček je naplnění pocitu pohodlí majiteli naší sedačky. Komfort je subjektivně vnímaný pocit, který kdesi hluboko v podvědomí navozuje neměřitelný dojem pohody. Pohodlí je spojeno s určitým dostatkem, například požitkem z tepla, spokojenosti, útěchy, měkkosti, hebkosti. Je to stav vnitřní radosti vyplývající z uspokojení tělesných potřeb a osvobození od stresu a úzkosti. To bude naše hlavní téma.

Pro návštěvníky jste připravili soutěž, jak bude probíhat?

Budeme losovat o tři výherní vouchery na nákup produktů PHASE v hodnotě 10 tisíc korun. Do soutěže se může zapojit každý zájemce, který si na veletrhu nechá vystavit cenovou nabídku na naše výrobky. Losování proběhne po skončení veletrhu, tedy v sobotu 2. března v 17 hodin, a vouchery zašleme výhercům na jimi poskytnutý e-mailový kontakt. Platnost voucheru je jeden rok a může být uplatněn i na objednávku udělanou během veletrhu.

Jaké novinky a zajímavé exponáty chcete na veletrhu představit?

Přivezeme našimi zákazníky prověřené bestsellery, jako jsou sedačka Modena s barem či výsuvným stolkem, sedačka Lamia s elektrickým výsuvem, sedací souprava Taormina v nové kůži nebo rozkládací sedačka na denní spaní s úložným prostorem Neapol. K zajímavým exponátům určitě patří také naše nové produkty: noha GOLD pozlacená pravým 24 karátovým zlatem nebo sedačka Avila s elektrickou relax funkcí. Dále představíme naše ověřené modely, různé možnosti úložných prostorů, područky se stolkem, USB nabíječkou a vstupem na 230V, manuální a elektrické funkce, magnetický záhlavník či ledničku v područce. Pro ty, kteří nemají rádi techniku, máme připravené tradiční a léty prověřené modely jako Milano, Monaco a další.

Nabídka značky PHASE je velmi široká. Jaké zákazníky chcete na veletrhu MOBITEX oslovit  a vyhovuje vám jeho nový termín?

Sedačky PHASE jsou pro každého, kdo si rád vychutná design, řemeslné provedení a kvalitu materiálů. Vyzařují vroucné pozvání – nespěchejte, zastavte se, uvolněte se. Naše sedačky jsou dlaně plné odpočinku, přístav silných nálad a emocionálních momentů, kde vás čeká potěšení z objetí kvalitní textilie nebo kůže.

Na veletrhu MOBITEX vystavujeme po delší pauze, ale v minulosti jsme byli pravidelným účastníkem a věříme, že to tak bude i do budoucna. Termín koncem února je pro nás výhodou. Rádi ukážeme své výrobky zákazníkům ještě před začátkem stavební sezóny.

 

Datum: 20.2.2019 21:35:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště