Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Woooooo.czKDO JSME

Jsme tradiční český výrobce interiérového nábytku z jižní Moravy. Naši výrobní halu najdete v Bučovicích u Slavkova.

O značku kvality Woooooo.cz pečují Libor Kříž a Martin Okleštěk. Libor má na starosti spokojenost našich zákazníků a Martin technologii výroby a design.

Stojí za námi více než 25 let zkušeností v oboru a radost z tisíců spokojených zákazníků po celé České republice a na Slovensku. Pečlivě dbáme na tradici a kvalitu naší výroby. To vše se odráží na výborných recenzích našich zákazníků.

  

NAŠE POSLÁNÍ

Naše reputace stojí na vysoké kvalitě naší výroby a nejmodernější technologii. Vždy nás najdete online nebo jsme dostupní na telefonu. Dokážeme vám tak hned pomoct, poradit a přizpůsobit se vašim přáním. Měníme svět interiérů.

  

KDO JSME

Martin Okleštěk má za sebou dlouhé roky inovací a designu pro velké i malé zákazníky. Dokáže vymyslet řešení na míru z pohledu designu a technologie nábytku a interiérů. Je vlastníkem několika patentů a ochranných známek. Jeho posláním je dát interiéru funkčnost, styl a nová řešení.

Libor Kříž dbá na všechny procesy kontroly kvality výroby až po expedici. Stará se o to, aby vy všichni zákazníci jste byli spokojeni. Vyřizuje vaše přání na e-shopu a je vždy první online, aby vám mohl pomoct. Jeho posláním je, udělat svět nábytku lepším.

CO VYRÁBÍME, CO UMÍME

U nás najdete nejen stoly, stolové desky, chytré police, ale i patentované postele do hotelů a penzionů HeyBay® a typový nábytek do kanceláří.
Velká část naší produkce se věnuje atypické kusové výrobě na zakázku a také projektové práci návrhu a realizace celých interiérů pod vedením designéra Martina Oklešťka.

A je to!

Napište nám, nebo zavolejte.
Jsme tu pro vás.

Libor a Martin
Woooooo.cz

Kontakt
Design a technologie
Bc. Martin Okleštěk
+420 774 481 681
martin@woooooo.cz

 

Datum: 17.2.2023 12:20:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště