Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vzdělávání v nábytkářství pro každého bez ohledu na věk

 

Zájímá vás nábytkářství a chtěli byste se v tomto oboru vzdělávat? Pak si přijďte poslechnout přednášku Ing. Bc. Vítězslava Gaja, Ph.D. z TZÚ, s. p. na téma Vzdělávání v nábytkářství pro každého bez ohledu na věk. Probíhat bude v pátek 1. 3. 2019 od 11 do 12 hodin na přednáškovém pódiu v pavilonu F v rámci semináře Klastru českých nábytkářů.

Přednáška je věnována představení realizovaných mezinárodních projektů zaměřených na vzdělávání v oblasti nábytkářství a navazujících profesí. Ať se jedná o truhláře, čalouníka, podlaháře, krejčího nebo zapáleného nadšence toho oboru, všichni potřebují získat základní znalosti, dovednosti a kvalifikaci, které tento obor vyžaduje a to zejména pokud s tímto řemeslem začínají. Zájemcům budou představeny výstupy z projektů IFP (Interaktivní nábytkářský portál), IQ for ECVET, BEYOND 45+ a jejich praktické uplatnění.

Blok je určený pro studenty, učitele, odborníky z oblasti výroby, prodeje ale i navrhování nábytku a pro všechny z řad široké veřejnosti, kteří mají o tento obor zájem.

 

Datum: 17.2.2019 19:10:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště