Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
21.-23.4. 2022

Veletrh nábytku a interiérového designu

CEMENTUM

Společnost CEMENTUM se zabývá výrobou udržitelných betonových výrobků s důrazem na design a maximální využití druhotných surovin.

CEMENTUM

Doppler

V Čechách je Doppler již 30 let výrobcem a prodejcem polstrů na zahradní nábytek a to i polstrů na zakázku od jednoho kusu, dle individuálních požadavků zákazníka.

Doppler

ELEMENTI

Společnost ELEMENTI představí na veletrhu nový trend ve vytápění teras - stoly s integrovaným plynovým krbem. Jedná se o oblíbený způsob prodloužení sezóny na terase, v zahradě nebo prostě venku.

ELEMENTI

FOAM ROYAL

Již více než 20 let se firma FOAM ROYAL stará se o vysokou kvalitu spánku svých klientů. Jsme si vědomi toho, že více než třetinu svého života strávíte na matraci, proto je tak důležité vybrat si ten nejkvalitnější produkt, který umožní tělu správnou regeneraci.

FOAM ROYAL

GRENA, a.s.

GRENA, a.s. se sídlem ve Veselí nad Lužnicí je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1941. Hlavní oblastí výroby jsou protipožární, nehořlavé, izolační a akustické vermikulitové desky a tvarové dílce Grenamat.

GRENA, a.s.

Javorina - VĚRNI SVÝM KOŘENŮM

V současnosti patří slovenská nábytkářská značka k evropské špičce a každý kus masivního nábytku Javorina je ručně opracovaný unikát vyrobený ze dřeva podtatranských dubů či ořechů. Majestátní a trvanlivý jako stromy samy.

Javorina - VĚRNI SVÝM KOŘENŮM

JECH CZ s.r.o.

Česká rodinná firma JECH CZ s.r.o. s více než 30letou tradicí vyrábí sedací soupravy, křesla, židle, konferenční stolky a sedací nábytek pro pečovatelství a zdravotnictví.

JECH CZ s.r.o.

JV Pohoda - Designový nábytek může překvapit komfortem

Důkazem je nabídka společnosti JV Pohoda, která dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí Váš interiér a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na veletrhu MOBITEX!

JV Pohoda - Designový nábytek může překvapit komfortem

Li-Go

Jsme malá rodinná firma, která tvoří srdcem a s pokorou. Vyrábíme světelné obrazy, jenž dodají prostoru harmonii.

Li-Go

Moderní betonové výrobky od firmy Svoboda a syn, s.r.o.

Velice populárním materiálem pro výrobu nábytku a bytových doplňků se stal v posledních letech beton. Těší se velké oblibě v oblasti moderního bytového designu. Je stále více a více využíván při aplikacích jak v interiéru tak exteriéru. Při správné kombinaci s dalšími materiály a barvami dokáže vytvořit originální prvek, který zcela jistě zaujme. Nejen jeho industriální vzhled, ale také jeho vlastnosti, umožňují neotřelé zpracování a jeho používání nebude nudit.

Moderní betonové výrobky od firmy Svoboda a syn, s.r.o.

Na ponku

Na ponku vracíme život hodnotnému nábytku, který se svým opotřebením a stářím jeví jako vysloužilý odpad.

Na ponku

Novacolor Design - jsme budoucnost

V Novacolor Design dáváme veškeré své nadšení a odborné znalosti do vývoje úspěšných projektů s našimi zákazníky v globálním sektoru designu a architektury.

Novacolor Design - jsme budoucnost

Od prototypu sešroubovaného v garáži k výrobě milionté židle

Sedací nábytek Rim je nedílnou součástí kanceláří v České republice i zbytku světa. Společnost Rim dnes ze Zlínského kraje vyváží 150 tisíc židlí ročně na všechny kontinenty a vloni oslavila 30 let od svého vzniku.

Od prototypu sešroubovaného v garáži k výrobě milionté židle

Postelia

Na veletrhu MOBITEX se opět představí český výrobce Postelia, který přiveze novinky z nové kolekce postelí a matrací.

Postelia

Rottdesign s.r.o.

Na veletrhu MOBITEX 2022 společnost Rottdesign představí své produkty.

Rottdesign s.r.o.

Studio JASYKO připraví projekt plný inspirace

I v letošním roce pokračuje studio JASYKO společně se svými partnery v tradičním návštěvnicky oblíbeném projektu Technologie & Design, který představuje špičkovou audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást moderního, ale především útulného interiéru. Chybět tak nebudou ani tipy, jak si pohodlně a přesto úsporně zařídit svůj domov.

Studio JASYKO připraví projekt plný inspirace

WOOD4EVER - S láskou ke dřevu

Jsme česká rodinná firma s mnohaletou zkušeností v oboru výroby nábytku z masivu. Naším posláním je ukázat, že dřevo je úžasný živý materiál, ze kterého lze vyrobit jedinečné osobité kousky, a to s vysokou precizností zpracování, které Vás budou provázet celým životem.

WOOD4EVER - S láskou ke dřevu
1

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště