Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Více jak 60 barevných odstínů prostěradel přímo od českého výrobce!

 

Darré je malá rodinná firma z Náchoda působící na českém trhu již několik let. Zabývá se výrobou ložního povlečení a prostěradel a navazuje tak na bohatou textilní minulost Královéhradeckého kraje, ze kterého pochází. Má za cíl dodávat zákazníkům kvalitní výrobky od českého výrobce za přijatelné ceny.

Veškerý sortiment ložního povlečení a prostěradel šijí české švadleny v dílně v Náchodě. Vzhledem k nedostatku českých výrobců látek, látky společnost Darré nakupuje od výrobců v Evropské unii. Základním kritériem pro výběr dodavatele látek je certifikát kvality EU EKOTEX, dalšími pak jsou složení látek, kvalita materiálů a kvalita barev. Za svou kvalitou si firma opravdu stojí, což dokazuje i prodlouženou zárukou 5 let na veškerý sortiment.

Darré vás zaujme největší barevnou škálou napínacích Jersey prostěradel na trhu - nabízí více jak 60 barevných odstínů prostěradel v 15 různých rozměrech. Najdete u nich také nepřeberné množství vzorů povlečení v materiálech bavlna, krep, flanel i satén v klasických i nestandardních rozměrech. Kromě kvality materiálů se mohou pyšnit originálními autorskými edicemi. Na veletrhu MOBITEX na svém stánku č. 042 v pavilonu F představí autorskou novinku povlečení od Anie Songe.

Kompletní sortiment najdete webu Darré.

Datum: 25.1.2019 11:36:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště