Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Veletrh MOBITEX poradí s výběrem kvalitního nábytku

 

Od středy 20. do soboty 23. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. Jeho vystavovatelé představí nejnovější trendy ve výrobě nábytku a dalším vybavení interiéru, nebude chybět ani bezplatný poradenský servis pro návštěvníky nebo projekt Technologie a Design. I v letošním roce se koná soutěžní přehlídka Grand Prix MOBITEX ve dvou samostatných sekcích – vystavovatelé a studenti. Návštěvníci se mohou těšit také na soutěž o kvalitní vybavení interiéru, jejíž hlavní cenou je luxusní sedací souprava!

 

Jak si vkusně zařídit interiér?

Nabídku vystavovatelů doplňují atraktivní poradenská centra zaměřená na výběr kvalitního nábytku nebo představení tradičních českých výrobců nábytku. S touto problematikou poradí odborníci v poradenských centrech Cechu čalouníků a dekoratérů a z Klastru českých nábytkářů. Nesmíme opomenout ani poradenství interiérových architektů v poradenském centru Architekt. V letošním roce návštěvníkům poradí interiéroví architekti z firem Archouse, Ritzi Interiér nebo Delso Interiéry.

 

Technologie&Design představí nástupce legendární řady Diamond od B&W
Špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru tradičně představuje projekt Technologie&Design Studia Jasyko. Na co se můžeme těšit v letošním roce? Na nic menšího než na nástupce legendární řady Diamond od B&W. Seznamte se s novou řadou nekompromisních anglických reprostoustav B&W 800 D3, která přichází na trh po šesti letech intenzivního vývoje. Design snoubící absolutní technologii a naprosto nadčasový až futuristický vzhled nedává pochyby o kvalitě zvuku a image značky.

 

Co přinese studentská sekce GRAND PRIX MOBITEX?

Tato soutěžní přehlídka je určena studentům středních a vysokých škol v České republice a ve Slovenské republice. Školy a studenti mohou prezentovat návrhy z oblasti nábytku a bytových doplňků: výrobky, prototypy a modely. Předložené návrhy musely splňovat kritérium originality, kreativity, progresivity, nekonvenčnosti a funkčnosti. Přihlášené práce byly posouzeny odbornou komisí, výběr nejlepších z nich je k vidění na veletrhu v pavilonu F, stánek č. 067. Tématem letošního ročníku je řemeslo, slavnostní vyhlášení oceněných prací v sekci student se uskuteční ve čtvrtek od 13:00 hodin na přednáškovém mole v pavilonu F. Přehled studentských prací naleznete zde

 

Na co se můžete také těšit v doprovodném programu?

V doprovodném programu veletrhu se můžete těšit také na představení novinek vystavovatelů veletrhu. Nebude chybět ani problematika akustických samozhášivých textilií pro zvukově příjemný interiér nebo problematika haptického vjemu, co je mi na dotek příjemné. Stranou pozornosti nezůstane ani více než aktuální problematika novely zákona o ochraně spotřebitele – nové povinnosti prodejců, novinky pro spotřebitele. Kompletní doprovodný program naleznete zde.

 

Získejte vstupenku na veletrh výhodněji!

Chcete navštívit veletrh výhodněji? Zakupte si vstupenku online! Zvýhodněné vstupenky získáte zde. Vyberte Stavební veletrhy Brno a veletrh MOBITEX, zaplaťte online, a navštivte veletrh za 80 Kč. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu. Další možností, jak navštívit Stavební veletrhy Brno a souběžně konané akce za 80 Kč, je odpolední návštěva - ve všední den od 15.00 hodin - nebo pak v sobotu, kdy platí zvýhodněná cena vstupenky po celý den!

 

 

Datum: 21.4.2016 7:14:00Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště