Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

U stolu Moll od společnosti DELSO INTERIÉRY se děti učí rády

 

Rostoucí nábytek značky Moll je již dlouho hitem vybavení dětských pokojů. Nechybí ani na veletrhu MOBITEX 2019, kde si ho prohlédnete v expozici firmy DELSO INTERIÉRY s. r. o., na stánku č. 026 v pavilonu F.

Už dítě předškolního věku tráví několik hodin denně sezením a po nástupu do školy se tento čas dále prodlužuje. Výběr správného nábytku je pro zdravý růst dítěte velmi důležitý, proto se právě na něj zaměřuje německá firma Moll s delší než devadesátiletou tradicí. Rodiče v mnoha zemích oceňují na rostoucích stolech a židlích značky Moll perfektní ergonomii, funkčnost a vysokou kvalitu. Na veletrhu MOBITEX je pravidelně vystavuje firma DELSO INTERIÉRY, jejíž obchodní ředitel Michal Šnobl zve k návštěvě stánku především děti předškolního věku a jejich rodiče.

„Pro zdravý růst zad by se neměly děti přizpůsobovat nábytku, ale nábytek dětem. Rostoucí nábytek od společnosti Moll se přizpůsobuje aktuální výšce dětí, a je tedy vhodný pro jejich záda při jakémkoliv vzrůstu. U stolu je velmi důležité nastavení výšky, stejně tak jako u židlí výška opěráku, sedáku a pak hlavně hloubka sezení,“ vysvětluje Michal Šnobl a dodává: „Při čtení, psaní nebo malování existuje – ergonomicky řečeno  – optimální sed, kterého můžeme dosáhnout vhodným naklopením pracovní plochy. Lehce naklopitelná deska na stolech Moll zajistí sezení dětí v uvolněné poloze, která je zdravá pro páteř, a to bez ohledu na činnost, kterou právě dělají.“

Na veletrhu MOBITEX 2019 společnost DELSO INTERIÉRY vystavuje různé typy dětských rostoucích stolů a židlí značky Moll. Novinkou je elektricky stavitelný stůl T7 Exclusive ve velikosti XL, který má pracovní a spodní desku z masivního dřeva, volitelně z ořechu nebo z dubu. Díky elektrickému pohonu je nastavení požadované výšky opravdu jednoduché a nenáročné, takže se stůl okamžitě přizpůsobí aktuální činnosti. Vedle vystavené velikosti XL (150 cm), je rostoucí stůl T7 Exclusive k dispozici také ve velikosti 115 cm. Ke každému stolu T7 lze navíc přidat bezdrátovou nabíječku QI Charger. Tato příjemná vychytávka je prakticky neviditelná, stačí pouze přiložit a telefon se nabíjí, což dnes ocení každý malý uživatel.

 

Datum: 28.2.2019 21:23:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště