Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Tématem GRAND PRIX MOBITEX 2019 STUDENT je Student versus výrobce

 

Soutěž GRAND PRIX MOBITEX 2019 je vyhlašována pravidelně každý rok jako důležitý doprovodný program veletrhu MOBITEX ve dvou sekcích – vystavovatel, do které se mohou přihlásit vystavující firmy, a v sekci student.

GRAND PRIX MOBITEX 2019 – sekce student je určena studentům středních a vysokých škol v České republice a na Slovensku. Studentské práce z období posledního roku mohou přihlásit školy nebo sami studenti návrhy z oblasti nábytku a bytových doplňků: výrobky, prototypy a modely. Předložené návrhy musí splňovat kritérium originality, kreativity, progresivity, nekonvenčnosti a funkčnosti. Prezentace vybraných soutěžních prací a slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v rámci veletrhu ve čtvrtek 28.2.2019 v pavilonu F.

Tématem ročníku 2019 je „Student versus výrobce“. Toto téma odráží potěšující skutečnost, že studenti vysokých ale i středních škol v posledních letech stále častěji a pravidelněji spolupracují přímo s výrobci nábytku a bytových doplňků. Vytvořené výrobky a modely jsou pro začínající designéry i pro spolupracující firmy důležitým mezníkem ovlivňujícím často obě strany, a to i v případech, že nenajdou uplatnění ve výrobě. V předchozích ročnících byly k vidění vynikající výsledky některých ateliérů a zajímavé studentské projekty pro přední české výrobce nábytku, bytových doplňků a svítidel jakými jsou firmy TON, Kovonax, RIM CZ, Böhm, Preciosu, Tescomu či slovenská Javorina. Tato zvučná jména garantují, že i letos se budou moci návštěvníci těšit na zajímavou podívanou.

Termín pro přihlášení prací byl stanoven do 11. ledna 2019.

Kompletní informace o přihlášených školách, studnetech i jejich pracích najdete v samostnané části webu GRAND PRIX MOBITEX.

 

Datum: 14.12.2018 9:48:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště