Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Technologie a design představí hned několik lahůdek

 

Špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru tradičně představuje projekt Technologie&Design Studia Jasyko. Na co se můžeme těšit v letošním roce? Na nic menšího než na představení legendy špičkové audio techniky Bowers & Wilkins, která uvádí nový nejvyšší model 800 D3! Seznamte se s novou řadou nekompromisních anglických reprostoustav, která přichází na trh po šesti letech intenzivního vývoje. Design snoubící absolutní technologii a naprosto nadčasový až futuristický vzhled nedává pochyby o kvalitě zvuku a image značky. Další lahůdkou je značka McIntosh s prémiovou řadou zesilovačů a dalších přístrojů pro stereo, domácí kino i streamování.

 

Studio Jasyko je dodavatelem komplexních řešení audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace dle individuálních požadavků zákazníka.

Intiutivním a spolehlivým řešením ovládání inteligentního domu je americký řídící systém Crestron.

Pro intenzivní prožitek zvuku využíváme britské reprosoustavy Bowers & Wilkins, známé svou nekompromisní konstrukcí, extravagantním designem, ale i vestavnými variantami pro multiroom ozvučení. Zajímavou alternativou jsou italské Sonus faber, které odrážejí italský smysl pro krásu a řemeslnou zručnost, americké Bose nebo českou značku AQ.

Synonymem kvalitního obrazu je technologie 4K od německé značky Loewe, která vyniká kvalitním řemeslným zpracováním a nadčasovým řešením. Projektory s velkoplošnou projekcí pak zajistí působivý zážitek z „opravdového kina“.

Nově nabízíme také prestižní americkou značku McIntosh.

 

Seznamte se s Bowers & Wilkins 800 D3!

Bowers & Wilkins uvádí novou špičkovou vlajkovou loď – reprosoustavy 800 D3.

Nejvyšší model 800 D3 je výsledkem nejambicióznějších výzkumného a vývojového projektu dosud u B&W provedeného. Bylo k tomu zapotřebí pouhých 868 změn, aby se zrodila revoluční novinka!

Přináší zcela nové standardy pro reprodukci.

Jedná se o 3-pásmovou konstrukci osazenou vysokotónovým reproduktorem s technologií Nautilus a 25mm diamantovou membránou, středotónovým reproduktorem s technologií FST a 150mm membránu typu Continuum a dvěma 250mm basovými reproduktory s membránami typu Aerofoil.

Vysokotónový reproduktor je usazen v samostatné ozvučnici, tvořené masivním kusem aluminia, aby se zabránilo možným rezonancím.

Středotónovou ozvučnici připomínající hlavici zhotovil z aluminia Aston Martin. Ta je vzhledem ke své konstrukci nazvaná Turbine Head.

Basová ozvučnice, tvořená z větší části ohýbanou deskou složenou z dřevěných dýh je uvnitř vyztužena inovovaným systémem příček Matrix, využívajícím také kovové prvky. Basreflex typu Flowport vyzařuje dolů, směrem k robustní základně.

Splnění snů všech milovníků kvalitního poslechu je zde!

 

 

Legendární značka McIntosh umocní prožitek hudby

McIntosh byl zprvu legendární u profesionálů z hudební branže, nyní má své místo i v sídlech náročných audiofilů. Nejsou to pouze zesilovače, ale i další přístroje pro stereo, domácí kino i streamování.

Aktuální špičkové technologie umocnil atraktivní vnější design - modře podsvícené VU metry, lesklé kovové knoflíky a hluboké skleněné čelní panely. 

Vše bez kompromisů je standardem této značky!

 

 

 V televizní technice představíme nový standard OLED v rozlišení 4K.

Pokud nechcete čekat až na veletrh, naleznete více informací zde

Zažijte jinou dimenzi zvuku v našem poslechovém studiu! STUDIO JASYKO, Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

  

Datum: 23.4.2018 9:00:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště