Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Studio JASYKO připraví projekt plný inspirace


I v letošním roce pokračuje studio JASYKO společně se svými partnery v tradičním návštěvnicky oblíbeném projektu Technologie & Design, který představuje špičkovou audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást moderního, ale především útulného interiéru. Chybět tak nebudou ani tipy, jak si pohodlně a přesto úsporně zařídit svůj domov.

Navštivte nás v příjemně zařízeném interiéru 

Společnost JASYKO společně s partnery představí na téměř 150 metrech inspiraci a trendy pro zařízení nejen útulného, ale i energeticky úsporného interiéru. Expozice projektu je rozdělena do několika relativně samostatných dílčích částí.

JASYKO - odborný garante projektu Technologie & Design – představí v první části projektu špičkovou audiovizuální techniku, která potěší všechny milovníky hudby. Zaposlouchejte se do diamantově čistého zvuku britské značky reprosoustav Bowers & Wilkins v kombinaci s komponenty prémiové americké značky McIntosh.

Stranou pozornosti nebude ani tzv. multiroom ozvučení, které umožňuje nejenom výběr hudby z úložiště, USB, internetových rádií či dalších internetových služeb prostřednictvím třeba tabletu nebo telefonu, ale i ovládání ozvučení v různých místnostech z kteréhokoliv místa v domě. Místnostem jsou přiřazeny samostatné zóny, které je možné různě slučovat, aby v nich hrála ta samá, nebo různá hudba ve stejné či odlišné hlasitosti. Uživatelsky příjemné prostředí ovládání doladí pohodu poslechu.

Pohodu při poslechu zajistí zajímavě řešené stěny vyrobené z toho nejlepšího vyzrálého a pečlivě vybíraného dřeva spolu se stoprocentně přírodním mechem, které jsou společně s dřevěnými designovými stoly, ze série ROYAL Collection. Vyladěné designové stoly z poctivého masivu vykládaného drahými kameny jsou pak z dílny Harmony design. Energeticky úsporné a přitom příjemné osvětlení vyrobené na míru potřebám interiéru navrhl a vyrobil Valmax. Bestparkett položil kvalitní dřevěné podlahy, jimž se věnuje také další dílčí část projektu.

Harmony design – harmonie pro Váš interiér

Krásné a harmonické doplňky, šperky do interiéru, které pozitivně působí na mysl, tělo i duši. Stoly z masivního dřeva v ladných křivkách inspirované zlatým řezem a vykládané drahými kameny, harmonické obrazy, designové doplňky pro podporu a zvýšení energie člověka i prostoru. Naše tvorba navrací Ducha do hmoty.

Stěny z poctivého vyzrálého dřeva a přírodního mechu

Díla Aleše Fajfra ze série ROYAL Collection jsou výsledkem dvacetiletých zkušeností profesionální umělecké práce se dřevem a nadšené svěží tvorby designérky Romany Lucké, která Alešovu práci oživuje mechovým uměním. Vznikají tak precizně a citlivě zpracované kusy nábytku, které pomohla navrhnout sama příroda. Všichni tři Vám tak svým umem vnesou do vašeho interiéru nadčasovou a nestárnoucí krásu, která vaším očím nikdy nezevšední. Pro výrobu daných kusů je používané jen to nejlepší vyzrálé a pečlivě vybírané dřevo spolu se stoprocentně přírodním mechem, který nepotřebuje údržbu, čistí vzduch a má velmi pozitivní vliv na vaše zdraví. Můžete si být jistí, že výrobek z této dílny patří k tomu nejkvalitnějšímu, co si na trhu můžete dopřát.

JPADesign – minimalistický design nábytku

Vytváříme minimalistický designový nábytek a bytové doplňky v kombinaci kov a masiv, které pozvednou váš osobní prostor na zcela jinou úroveň. Zabýváme se i produktovým designem, aby i všední předměty denní potřeby byly dokonale krásné a jedinečné.

PETRACO to jsou prémiové kávovary ze Švýcarska

Asi jen málokdo z nás si dovede představit den bez dobré kávy, která nás nejen povzbudí, ale i naladí do nového dne. Proto je i v letošním roce součástí projektu Technologie & Design společnost Petraco, která nabízí kvalitní kávovary švýcarské značky JURA. Ty jsou synonymem po snadnou přípravu kvalitního espressa či mléčných specialit. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější kávovar JURA pro Vaši domácnost, ale i velkou kancelář. Přijďte nejenom ochutnat, ale především se seznámit s lehkostí ovládání a aktuálními novinkami. 

Více informací naleznete na www.jasyko.cz nebo se přijďte inspirovat na veletrh MOBITEX do pavilonu V na stánek číslo 44.

 

Datum: 19.4.2022 9:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště