Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Společnost Postelia na veletrhu Mobitex představí nejen novinky ze své nabídky

 

V pavilonu F můžete navštívit také expozici číslo 033 - společnost Postelia, která má heslo: „Vaše zdravé spaní je náš cíl.“ Jde o rodinnou firmu založenou v roce 2001 se zaměřením na velkoobchod a výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva. Její produkty tj. matrace, postele i rošty nabízí také ve svých vzorkových kamenných prodejnách v Praze, Brně, Plzni a Táboře a navíc mají zákazníci k dispozici internetový obchod na adrese Spíme.cz.

Postel z masivu THÉRA manželské dvoulůžko

Dvoulůžko THÉRA je moderní dřevěná postel s lomeným hlavovým čelem čalouněným lehce udržovatelnou látkou AquaClean. Provedení masivní buk o síle masivu 3,4 cm u bočnic a nožního čela, nohy jsou o síle 4cm, hlavové čelo je o síle masivu 4 cm. Výška samotné bočnice je dle výběru 15 cm . Výška bočnice 15 cm je standardní provedení přizpůsobené pro běžné lamelové rošty do maximální výšky 8 cm. Horní hrana bočnice je ve výšce 45 cm, výška sedu je cca 55-60 cm (záleží na výšce matrace a lamelového roštu). Výška hlavového čela postele z masivu je 100 cm, výška nožního čela 45 cm. Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Uprostřed drží rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Manželská postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Systém závěsného kování umožňuje snadnou montáž i demontáž. Provedení na foto Olej BIOFA Grau.

Designová postel z masivu GIULIA dvoulůžko

Designová postel GIULIA je postel z masivního tvrdého dřeva s lomeným hlavovým čelem. Šíře masivu je u bočnic i čel postele 8 cm. Výška hlavového čela postele je 100 cm. Výška bočnice je 40 cm, výška sedu je cca 53-58 cm (záleží na výšce matrace a lamelového roštu). Spojení bočnice a čela je provedeno postelovým kováním od Hettich. U středu postele z masivu drží rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou latí pro dvoulůžko - manželské postele). Postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě.

Výplň hlavového čela je tvořena kombinací masivu a masivní dýhy, tato kombinace zaručuje tvarovou stálost výplně. Systém závěsného kování umožňuje snadnou montáž i demontáž. Postel je opatřena přírodní povrchovou úpravou od Německého výrobce BIOFA - směs přírodních olejů a pryskyřic s vysokým obsahem včelího vosku. Provedení na foto Olej BIOFA Transparent přírodní odstín.

Více na: www.spime.cz

Datum: 12.4.2018 16:05:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště