Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Spíme.czČeský výrobce Postelia bude opět vystavovat na veletrhu Mobitex, kde představí novinky z nové kolekce postelí a matrací.

Hlavní novinkou a premiérou bude postel z masivu PAPILO, která zaujme vysokým čelem s výplní čalouněním v kombinaci s masivním rámem. Rám postele je díky opačné orientaci nohy, použitým tvrdým dřevinám a kvalitnímu kování velmi stabilní. U postele můžete vybírat mezi různými druhy dřevin, nejprodávanější je buk, nebo dub. Vybrat si můžete i z velkého množství typů a barev látek pro čalounění hlavového čela. Čalouněné čelo je krásně měkké a pohodlné na opírání.

Další novinkou je premiéra matrace z paměťové pěny VISCO SERENA AIR, skvělá kombinace speciální paměťové pěny SERENE, která není citlivá na teplotu, zůstává stejně tuhá, paměťově pružná a pohodlná po celou noc. Speciální výřez zaručí skvělé spojení bez použití lepidla a o prodyšnost se stará děrování pěny, které je navíc zónové a pomáhá k lepšímu tvarování matrace. Spodní HR studená pěna má skvělou hustotu 50 Kg/m3, takže je matrace určena i pro vyšší zatížení a můžete se spolehnout na delší životnost.

Na veletrhu si budete moci vyzkoušet většinu nejprodávanějších matrací a lamelových roštů. Přijďte si lehnout na oblíbené matrace s paměťovou pěnou, nebo extra prodyšné sendvičové matrace ze studené HR pěny. Vyzkoušet si můžete i 100% přírodní latexové matrace, jediné čistě přírodní matrace na trhu, které se navíc nově pyšní certifikací FSC, která zaručuje šetrné nakládání se zdroji kaučuku a obnovitelnost kaučukových lesů.

Přijďte si k nám lehnou a poradit se s profesionály a odborníky na zdravý spánek, kteří vám rádi poradí s výběrem té správné zdravotní matrace pro váš spánek.

Kromě novinek nabídneme tradičně i akční ceny na objednávky provedené přímo na výstavě.   Na vaši návštěvu se těší celý tým Postelia, provozovatel internetového obchodu spíme.cz.

 

Datum: 3.2.2023 13:11:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště