Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SORA nábytek, odborníci na židle a stoly z masivu

 

Firma SORA nábytek z Hluku se specializuje na prodej dřevěných celomasivních jídelních stolů a židlí již téměř 15 let. U jídelních židlí klademe důraz na  design a pohodlné sezení. Stoly musí být stabilní a první pohled zaujmout. Výběr vhodné jídelní židle a stolu do kuchyně je důležitým základem stolování.

Nabízíme zajímavý design ,dobré ceny a pohodlné židle z kvalitního dřeva Hevea.

Hevea (Hevea brasiliensis, rubber wood, eco-wood, malajský dub) je světlé tvrdé tropické dřevo. Hevea je dlouholetým stromem s obecně kladným vlivem na životní prostředí. V porovnání s ostatními dřevy se jedná o velmi ekologickou i ekonomickou surovinu. V prvních letech se odebírá latex, poté je dřevina vytěžena a použita například pro výrobu nábytku. Celý proces trvá pouze 30 let, poté jsou znovu vysazeny nové stromy.

Na veletrhu MOBITEX nás naleznete na stánku č.062 v pavilonu F. Zde naleznete většinu námi nabízených židlí, které si můžete prohlédnout i vyzkoušet. S naší nabídkou se můžete setkat  na kamenných prodejnách partnerů po celé ČR, kompletní sortiment na www.sora.cz.

A co na výstavišti třeba uvidíte?

Představíme například stůl a židle v barevném provedení bělený dub. Tato barevnost se velmi dobře hodí ke kuchyňským linkám, které jsou vyrobeny z lamina DUB SONOMA.Foto: archiv SORA nábytek

 

Datum: 21.2.2019 11:30:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště