Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

S pohovkami Ustohal se budete cítít jako doma

 

"S námi se cítíte jako doma" není v případě firmy Ustohal, specializující se na postele, sedací soupravy, rozkládací pohovky či matrace nebo válendy pouhá fráze, ale realita, vytvořená spojením ducha a obchodní filozofie, usilující o maximální spokojenost zákazníka. Na veletrhu MOBITEX představuje své letošní novinky. Najdete je na stánku č. 020 v pavilonu F.

Historie firmy začíná rokem 1990, kdy v Brně vznikla malá dílna zaměřená na výrobu postelí. Od té doby firma udělala velký krok a výrobu přestěhovala do velkých výrobních prostor v Kuřimi u Brna. Něco však zůstalo! Postele, pohovky, sedací soupravy a matrace s puncem záruky a nejvyšší kvality. Nejmodernější technologie zpracování, zdravotně nezávadné materiály, nejpřísnější testy kvality a velmi osobní přístup k zákazníkům a jejich přáním.

Ustohal nabízí zhruba padesát druhů čalouněného nábytku – dvoulůžkové postele, jednolůžkové postele, rozkládací pohovky, sedací soupravy, křesla a matrace, které lze vidět ve firemní prodejně na Horově ul. 65 v Brně.

Datum: 2.3.2019 9:16:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště