Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Radiátor TERMA Camber ozdobí každý interiér

 

Na veletrhu MOBITEX má světovou premiéru designový radiátor s dokonalou funkčností, silným výkonem a příznivou cenou. Novinku si prohlédnete v expozici firmy Dobrá klima, která za exponát TERMA Camber získala druhou cenu v soutěži Grand Prix MOBITEX 2019, kategorii progresivní design.

„Designové radiátory byly dlouho cenově nedostupné pro mnoho lidí. To se nyní mění a v Brně představujeme designový radiátor, který si může dovolit opravdu každý. Tato cenově dostupná novinka změní celkový pohled na design našich domácností,“ říká jednatel společnosti Dobrá klima Peter Jelínek.

Radiátory jsou nutným zlem našich interiérů. Velké, nepraktické a často jednotvárné zařízení najdeme snad v každém bytě a spoustu lidí ani nenapadne, že by k němu mohla existovat alternativa. Společnost Dobrá klima nás přesvědčuje o opaku a v pavilonu F vystavuje designový radiátor za příznivou cenu. „Tento produkt navždy změní vaše vnímání slova radiátor,“ je přesvědčen Peter Jelínek.

Novinka zaujme hlavně nadčasovým designem, ale není jen na ozdobu a zároveň slouží jako plnohodnotný bytový doplněk. Muži ocení desetiletou záruku na těsnost a funkčnost i jednoduchou montáž, ženám se líbí silný výkon a výběr z 22 barevných provedení. Hodnotitelská komise soutěže Grand Prix MOBITEX vyzdvihla tvarovou čistotu, precizní řemeslné zpracování a důraz na detail, za které si TERMA Camber vysloužil ocenění v kategorii progresivní design.

 

Datum: 28.2.2019 13:08:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště