Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Poznejte krásu surových materiálů s kuchyněmi Cígler Home Design

 

Nenechte si při návštěvě Mobitexu ujít kombinaci toho nejlepšího z italského designu a německé kvality výroby kuchyňského nábytku. Představení nejnovějších trendů z oblasti designu kuchyní na vás čeká v pavilonu F u veletržního stánku číslo 42, který už několik posledních let pravidelně patří brněnskému kuchyňskému studiu Cígler Home Design.

Zkuste se obklopit betonem

První z vystavovaných exponátů bude prezentovat nejžhavější novinku pro rok 2016, a to bezúchytkovou kuchyni v moderním neutrálním designu. Funkci běžně používaných úchytek nahradil praktický a zcela neviditelný žlábek vymodelovaný do hrany všech dvířek a čela zásuvek. Neutrální design, jako další trend letošní sezóny, spočívá v použití dekoru surového materiálu nejen na kuchyňská dvířka, ale i na pracovní desku, sokl a dokonce i obklad. Konkrétně u tohoto modelu půjde o imitaci betonu, což je současně i nový dekor v nabídce studia Cígler Home Design.  

To a mnohem více uvidíte od 20. do 23. dubna na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex na brněnském výstavišti.

 

Datum: 30.3.2016 7:42:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště