Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Postele Stach vám vydrží i 100 let

 

Už dvacet let vyrábí společnost Stach postele z rostlého masivu. Na letošním veletrhu Mobitex představuje nový model Nizwa z řady exclusive.

Novinka kombinuje masiv s potahovými textiliemi Aqua Clean. Díky této technologii je údržba postele velmi snadná. I skvrny od vína totiž vyčistíte jen vodou. Kromě textilií si můžete postel koupit i v pravé kůži.

Model Nizwa má polohovací rošty, odvětrávaný úložný prostor i plynové písty, takže je postel zcela nehlučná. Právě konstrukce promyšlená do posledních detailů je to, co zákazníci na výrobcích firmy Stach oceňují.

Výhodou výrobků od této firmy je i dvaceticentimetrový prostor pod lůžkem. Díky němu pod postelí pohodlně uklidíte i s vysavačem. Výška lůžka minimálně šedesát centimetrů zase zaručuje pohodlné vstávání.

Postele od firmy Stach oceníte i v případě, že se často stěhujete. Společnost totiž klade velký důraz na konstrukční spoje. Můžete tedy lůžko několikrát rozebrat a složit, přičemž spoje zůstanou stále pevné. I díky tomu postel poslouží mnoha generacím – třeba i sto let.

Datum: 20.4.2016 11:38:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště