Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

POLSTRIN: individualismus je nám vlastní

 

POLSTRIN DESIGN je 100% česká firma, která se čalouněním zabývá už přes 60 let. Zakládá si na vysoké řemeslné kvalitě a dlouhé životnosti svých výrobků, k nimž vedle sedacích souprav a postelí nově patří také jídelní nábytek. Novinkou pro veletrh MOBITEX 2019 je rozkládací sedací souprava Agira, která řeší častý problém malých bytů. „Je nám vlastní individualismus jako megatrend poslední doby,“ říká v rozhovoru jednatel společnosti Ondřej Pacák. Na veletrhu MOBITEX společnost najdete na stánku č. 002 v pavilonu F.


POLSTRIN DESIGN v  Brně vystavuje pravidelně, jaké bude hlavní téma letošní expozice?
Hlavním tématem pro nás jsou kvalitní rozkládací mechanismy, jejichž základním rysem je snadná manipulace. Jedná se o rozklad sedací soupravy k častému spaní a rozklady jídelních stolů, které jsou velmi efektní a umožňují širokou variabilitu výběru materiálů a rozměrů. Dáváme tak zákazníkovi možnost otisknout do výrobku jeho vlastní individualitu. Je nám vlastní individualismus jako megatrend poslední doby.

Loni jste získali hlavní cenu v soutěži Grand Prix Mobitex. Jaké novinky chystáte tentokrát?
Představíme novou sedací soupravu Agira, která v sobě ukrývá 15 cm vysokou matraci s paměťovou pěnou a po jednoduchém rozložení nabízí komfortní lůžko k častějšímu spaní pro dvě osoby. Může stát samostatně jako dvojkřeslo, nebo může být v rohové sestavě s úložným prostorem. Ocení ji zejména ti, kteří řeší v malém prostoru dilema, jestli zvolit postel nebo sedací soupravu. Agira v podstatě nabízí ten nejlepší kompromis. 

Další novinkou je kvalitní jídelní nábytek, který přirozeně rozšiřuje náš sortiment. Naším cílem je, aby zákazníci používali kvalitní nábytek, který je funkční a podporuje jejich zdraví i osobitý styl. V rozšíření našeho sortimentu vidíme velký potenciál. Našim zákazníkům dáváme možnost sladit nábytek do obývacího a jídelního prostoru, což u nás nyní mohou udělat na jednom místě. Přicházíme s pěti typy jídelních stolů z masivu a sedmi jídelními židlemi.  Na veletrhu budeme prezentovat dubový stůl Hor s keramickou rozkládací deskou a jídelní židle Eset, Tauret a Nut.

Vyhovuje vám spojení se Stavebním veletrhem Brno? A jaké návštěvníky chcete na stánek pozvat?
Chceme oslovit zákazníky dbající na úroveň nábytku, který si domů pořídí. Spojení se stavebním veletrhem nám přijde ideální. Zákazníci, kteří momentálně řeší stavbu, mohou zároveň řešit i interiér nebo si alespoň udělat představu, co by si do svého nového bytu či domu mohli pořídit.

Datum: 8.2.2019 14:07:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště