Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

MOBITEX 2020: výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku a nábytek od českých nábytkářů

16.8.2019

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se na brněnském výstavišti tradičně uskuteční Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Návštěvníky čekají nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, ale také poradenství a zajímavé přednášky určené odborné i široké veřejnosti. Hlavním tématem veletrhu bude výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku.

MOBITEX 2020: výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku a nábytek od českých nábytkářů

Výstaviště patřilo čtyři dny stavebnictví, řemeslům a interiérovému designu

2.3.2019

Stavební veletrh se odehrál v novém předjarním termínu, obsadil tři pavilony a přivítal více než 26 tisíc návštěvníků – jak odborníků, tak zájemců o stavby, rekonstrukce nebo vybavení domácnosti z řad koncových zákazníků. Součástí byla učňovská Mistrovství České republiky v sedmi řemeslných oborech i největší tuzemská přehlídka studentského designu. Permanentní přednáškový program s informacemi o zdravém bydlení a dalších trendech probíhal na čtyřech místech. Otevřelo se rekordních patnáct stánků s bezplatným odborným poradenstvím a návštěvníci mohli vyhrát některou z atraktivních cen.

Výstaviště patřilo čtyři dny stavebnictví, řemeslům a interiérovému designu

JITONA zabodovala s ložnicí Karolína

2.3.2019

První cenu GRAND PRIX MOBITEX 2019 v kategorii progresivní design získala na veletrhu společnost JITONA a.s. za novou ložnici Karolína. Její autorka Zuzana Škrinárová se inspirovala přírodou, především křídly berušky, a propojila tento motiv do velmi jednoduchého a elegantního designu celé sestavy ložnice. Zajímavé detaily se objevují nejen na posteli, ale i na dvířkách komody nebo na předním čele nočního stolku.

JITONA zabodovala s ložnicí Karolína

Studenti versus firmy aneb proč některé návrhy končí v šuplíku

2.3.2019

Téma letošní studentské soutěže i následných diskusí doprovodného programu na veletrhu MOBITEX se neslo v duchu smysluplného propojení studentských nápadů a jejich realizací v praxi. Na pódiu v pavilonu F zazněla celá řada zajímavých přednášek a zkušeností firem. Například zástupkyně společnosti Plastia na konkrétních příkladech prezentovaly, proč i sympatický studentský návrh se nakonec nemusí dočkat realizace, zatímco jiný ano. A firma Princ parket nabídla příběh o vzniku hezké kolekce moderního nábytku, který se zrodil ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně.

Soutěže pro vás. Vyhrajte 5000 korun, designovou klimatizaci nebo třeba luxusní polštář!

2.3.2019

Na Stavebním veletrhu nenajdete jenom novinky, poradenství, zajímavá témata doprovodného programu nebo studentské soutěže. Čekají na vás také speciální akce a soutěže řady vystavovatelů Stavebního veletrhu Brno i veletrhu MOBITEX, ve kterých můžete získat hodnotné ceny. Vyhrát můžete 5000 korun, designovou klimatizaci nebo třeba polštáře ze 100% husího peří.

Soutěže pro vás. Vyhrajte 5000 korun, designovou klimatizaci nebo třeba luxusní polštář!

S pohovkami Ustohal se budete cítít jako doma

2.3.2019

"S námi se cítíte jako doma" není v případě firmy Ustohal, specializující se na postele, sedací soupravy, rozkládací pohovky či matrace nebo válendy pouhá fráze, ale realita, vytvořená spojením ducha a obchodní filozofie, usilující o maximální spokojenost zákazníka. Na veletrhu MOBITEX představuje své letošní novinky. Najdete je na stánku č. 020 v pavilonu F.

S pohovkami Ustohal se budete cítít jako doma

Dreambeds vyřeší všechny vaše potřeby spojené se spánkem

2.3.2019

Dreambeds představují obchody vyplněné pohodlím, luxusem a elegancí. Místa koncipovaná tak, aby vám pomohla vyřešit všechny vaše potřeby spojené se spánkem.

Dreambeds vyřeší všechny vaše potřeby spojené se spánkem

Mladí čalouníci umí! Mistři republiky přijeli až z Liberce

2.3.2019

Mistrovství ČR v oboru čalouník se konalo už poosmé, ale poprvé v rámci Stavebního veletrhu. Mladí čalouníci soutěžili v aréně pavilonu Z bok po boku s dalšími řemeslnými profesemi. Přihlížejícím divákům dokázali, že si poradí i s náročnou rekonstrukcí retro křesla.

České postele z masivu pro zdravý spánek. Ložnice DEIRA má medaili

2.3.2019

Na veletrhu MOBITEX najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia a provozovatele e-shopu www.spime.cz. Jako novinku tentokrát představuje ložnici z masivního dubu DEIRA v aktuálním retro stylu, s kterou také společnost bodovala v soutěži Grand Prix MOBITEX.

České postele z masivu pro zdravý spánek. Ložnice DEIRA má medaili

Fenomén megatrendů, které hýbou světem a zasahují do všech oblastí života

1.3.2019

Na letošním veletrhu MOBITEX se mluvilo o jednom velmi zajímavém tématu, a tím jsou megatrendy. Jedná se o zásadní společenské vlivy, které doslova hýbou celou zeměkoulí a ovlivňují naše chování, způsobují společenské změny, zasahují do kultury, ekonomiky i politiky. Jejich pochopení může usnadnit i orientaci v nabídce aktuálních produktů, designéři a producenti mohou efektivněji nasměrovat své inovace.

Fenomén megatrendů, které hýbou světem a zasahují do všech oblastí životaSoučasně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště