Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

Český výrobce BÖHM představí také pohovku MARANELLO

25.3.2017

Firma BÖHM představí na svém stánku sedačku MARANELLO, která je inspirována sportovními automobily. Luxusní sezení ve spojení s polohovacím systémem nabízí maximální komfort.

Český výrobce BÖHM představí také pohovku MARANELLO

Decor Italia působí v České republice již 6. rokem

16.3.2017

Nosnými pilíři Decor Italia jsou italské historické produkty: grassello, marmorino a travertino firmy Colorificio Veneziano. Jsou to vápenné produkty, a aby byla zachována jejich přirozenost, jsou dodávány v prášku. Tyto 3 produkty se zapsaly do historie italských dekorativních stěrek již od roku 1700. Colorificio Veneziano našlo způsob jak přizpůsobit tyto produkty moderním estetickým požadavkům architektů a designérů.

Decor Italia působí v České republice již 6. rokem

La Siesta - pohodlí, kterému neodoláte

15.3.2017

Houpací sítě a sedačky La Siesta, které si na Mobitexu můžete zakoupit s veletržní slevou, v sobě snoubí řemeslnou zručnost brazilských a kolumbijských výrobců tradičních sítí s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu.

La Siesta - pohodlí, kterému neodoláte

Dřevěná okna a vchodové dveře od kvalitní české firmy DARE-EUROOKNA

15.3.2017

Mezi hlavní produkty firmy DARE-EUROOKNA patří dřevěná eurookna, vstupní dřevěné vchodové dveře, HS portály a zdvižně odsuvné dveře. To vše v profilových řadách 78 a 92mm. K moderním výrobkům patří zejména dřevohliníkový program. Jedná se o dřevěné výrobky, které chrání z venkovní strany hliníkové opláštění.

Dřevěná okna a vchodové dveře od kvalitní české firmy DARE-EUROOKNA

Fotonova představí fotografie zalité pryskyřicí

13.3.2017

Zde na veletrhu Mobitex vám chceme představit fotografie zalité pryskyřicí. Je to nový způsob zpracování, kdy výsledkem je velice lesklý povrch, který fotografii dodá vysokou hloubku, barevnost a ostrost. Pryskyřice Art Resin je UV stabilizovaná a absolutně čirá. Jsme přesvědčeni, že tato technologie, kterou prezentujeme v „ České premiéře “ se stane nepostradatelnou při realizacích nových interiérů.

Fotonova představí fotografie zalité pryskyřicí

GABON na veletrhu MOBITEX

9.3.2017

Kuchyňské studio GABON je česká nábytkářská firma, která vznikla roku 1992. Letos tedy oslavíme již 25 let s Vámi. Řadíme se mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O kvalitě dodávaného nábytku, který vyrábíme v Brně – Černovicích, kde firma na ploše 1500 m2 působí, svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale svůj úspěch slaví i na rakouském, německém a švýcarském trhu.

GABON na veletrhu MOBITEX

Století zdrhovadla

6.3.2017

Čalounické výrobky ať na snímatelných potazích matrací, ať na technologické uzavírání pevných nesnímatelných potahů křesel, židlí, pohovek, využívají, letos již stoletý, patent. Před 100 lety, v roce 1917, bylo v Americe patentováno první skutečné zdrhovadlo. Cech čalouníků a dekoratérů, z. s., jehož člen WICO B. G. M., a. s. zdrhovadla vyrábí již od roku 1931, na svém stánku století zdrhovadla připomene.

Století zdrhovadla

Čalounění je zajímavé řemeslo

5.3.2017

Již se stalo tradicí, že ve stánku Cechu čalouníků a dekoratérů, z. s., předvádějí žáci Střední školy stavebních řemesel Brno – Bosonohy, příspěvkové organizace, klasickou technologii výroby čalounění. Klasická technologie je základ umně vytvářený mnoha generacemi mistrů čalouníků. Základ, ze kterého vychází soudobá technologie využívající nejnovější materiály a technologie.

Čalounění je zajímavé řemeslo

Firma JELÍNEK je ryze česká nábytkářská firma

2.3.2017

Firma JELÍNEK je ryze česká nábytkářská firma s rodinou tradicí, která se datuje k roku 1897. Vášeň pro dřevo a poctivou řemeslnou práci koluje v krvi majitelů a zaměstnanců firmy JELÍNEK již 5 generací.

Firma JELÍNEK je ryze česká nábytkářská firma

Studentská sekce soutěžní přehlídky Grand Prix Mobitex 2017

1.3.2017

Do letošního ročníku soutěžní přehlídky Grand Prix Mobitex, studentské sekce, se přihlásilo 124 studentů ze 7 českých škol. Přihlášení studenti tento rok prezentují své návrhy z oblasti nábytku a bytových doplňků v duchu retra. Každoročně stoupající čísla přihlášených studentů vypovídají o rostoucí popularitě veletrhu a zájmu studentů na něm vystavovat své práce. Ze 126 přihlášených výrobků bylo odbornou komisí vybráno 103 prací k vystavení od 107 studentů.

Studentská sekce soutěžní přehlídky Grand Prix Mobitex 2017Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště