Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Ovládejte domácnost tabletem nebo mobilním telefonem. Díky systému Crestron

 

Znáte to. Vyjdete z domu a máte nepříjemný pocit, že jste někde zapomněli zhasnout. Jenže na to, abyste se vrátili, už nemáte čas. Díky řídícímu systému inteligentních domů Crestron, který na veletrhu Mobitex prezentuje Studio Jasyko, je ale tento problém minulostí.

Nejen osvětlení totiž ovládáte pomocí aplikace v tabletu nebo mobilním telefonu. Na pár kliknutí tak kromě intenzity světla v celém domě nastavíte třeba hlasitost televize nebo rovnou zvolíte program, na který se chcete dívat.

 

Úspora úložného prostoru

Trápit vás nebudou už ani stohy CD nebo DVD. Odborníci ze společnosti Jasyko vám totiž všechny vaše filmy a hudbu přehrají na externí disk, ze kterého je spustíte právě pomocí aplikace v chytrých zařízeních.

Pokud nejste příznivci mobilních dotykových zařízení, můžete ovládat všechny funkce i pomocí tlačítkových vypínačů. U nich jednoduše navolíte, co s nimi chcete ovládat.

 

Pohodlí i bezpečí

Systém Crestron se stará i o vaše bezpečí. V aplikaci si jednoduše zobrazíte náhled bezpečnostních kamer v okolí domu, ale i třeba v Brně. Pokud navíc kamery po desáté hodině večer zaznamenají pohyb, promítnou obraz na televizi, zapnou halogenová světla a spustí záznam. V případě, že rodina není doma, přivolá systém rovnou policii.

Crestron oceníte i v případě, že chcete ušetřit za energie. Dokáže totiž efektivně pracovat se systémem žaluzií a vytápění, takže vás už pravidelné měsíční účty nevyděsí.

Přijďte se na něj podívat na stánek společnosti Jasyko. Najdete ho v pavilonu F.

Podívejte se také na video, ve kterém vám Michal Jakubec ze společnosti Jasyko představí systém Crestron.

 

Datum: 20.4.2016 13:43:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště