Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
26.-29.2. 2020

Veletrh nábytku a interiérového designu

OFFICE PRO SERVICE představuje kancelářskou židli podporující aktivní sezení

 

Firma OFFICE PRO SERVICE s.r.o. patří mezi přední dodavatele kancelářského nábytku, židlí a kancelářských doplňků. V jejich sortimentu naleznete český kancelářský nábytek značky HOBIS, český prémiový manažerský kancelářský nábytek značky EXNER, rozsáhlý sortiment kancelářských židlí značek BESTUHL, LÖFFLER, OFFICE PRO a další doplňky. Na veletrhu MOBITEX je najdete v pavilonu F, stánek č. 006.

Na veletrhu představuje OFFICE PRO SERVICE mimo jiné novinky v sortimentu elektricky výškově stavitelných stolů MOTION ERGO, které jako jedni z mála v České republice kompletně vyrábí. Vývojem stolů s výškovou stavitelností se věnují již devátým rokem. Spolupracují s MUDR. Richardem Smíškem, předním odborníkem v ČR na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad, autorem originální SM metody spirální stabilizace páteře.

Dále ukazuje nové paravány a jednací boxy z akustické pěny pohlcující zvuk a modulární systém čalouněných boxů pro dělení prostoru.

V sortimentu kancelářských židlí představuje mimo stávající nabídku i novou značku LÖFFLER. Jedná se o německého výrobce zdravotních kancelářských židlí. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP, což je flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení  - simulující sezení na gymnastickém míči. Jeho základní vlastností je aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře. Při sezení dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Jedná se o komplexní řešení pro prevenci a odstraňování bolesti zad. Na židle je poskytována ojedinělá záruka v délce až 30 let.

Datum: 28.2.2019 21:45:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


DSB - Dřevo a stavby Brno
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště