Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Novacolor Design - jsme budoucnost

Stěny nejsou zdaleka jen pozadím pro další dekorace, ale jsou základem k vytváření příběhů. V Novacolor Design dáváme veškeré své nadšení a odborné znalosti do vývoje úspěšných projektů s našimi zákazníky v globálním sektoru designu a architektury. Každým dnem se snažíme být lepší s novými dekorativními efekty, výkonnějšími inovativními produkty, větším respektem k planetě a lidem, praktičtějšími řešeními a širšími celosvětovými službami. Spokojenost našich zákazníků nás motivuje k tomu, abychom vždy dělali to nejlepší!

   

Díky kombinaci nápadů, postřehů, hloubkových studií proveditelnosti a vývoje nových produktů je značka Novacolor celosvětově uznávaná jako referenční společnost pro široké spektrum odborné, ale i laické veřejnosti. Novacolor přináší krásu přírody do domova s barvami a dekorativními povrchovými úpravami oslavujícími radost ze života. Víme, že světlo a textury jsou v interiéru důležité a proto jsme vytvořili řadu produktů, které podtrhují hru světla a prostoru dávají hloubku. Design se stává ještě rafinovanějším, s přirozenými barvami a texturami, které okamžitě vytvářejí pohodlí a pohodu.

V domovech trávíme dnes víc času, než jsme zvyklí z předešlých let, a proto se snažíme vytvářet design, který je inspirativní a vytváří příjemnou atmosféru.

Na veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX představíme naše pojetí betonu, který je stále velice populární. V kombinaci s nábytkem od společnosti Svoboda a syn vám představíme variabilitu minerálních materiálu. Různé povrchové úpravy a různé odstíny definují náladu v našich domovech. Akcentní zdi mohou zásadně přispět k tomu, aby naše domovy byly elegantní a zároveň příjemné díky silné vazbě na přírodní živly.

Doufáme, že u nás najdete inspiraci a odhodláte se odprezentovat Vaši osobnost na zdech. Můžeme zaručit, že se stanou akcentem vašich interiéru.

Se společností Svoboda a syn se těšíme se na setkání na společném stánku v hale V, stánek č. 042.

 

Datum: 30.3.2022 16:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště