Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nekompromisní obraz a zvuk jako součást Inteligentní a bezpečné domácnosti

 

Jako již tradiční vystavovatel veletrhu MOBITEX jsme letos připravili pro návštěvníky možnost vyzkoušet si ovládání Inteligentního domu prostřednictvím aplikace Crestron na míru konkrétnímu vzorovému zadáni.

K demonstrativnímu předvedení můžete vyzkoušet jak hraje nekompromisní sestava přístrojů McIntosh s lampovým předzesilovačem, poctivým gramofonem ProJect, ale i v oblíbeném síťovém přehrávání na anglických reprosoustavách B&W 802D3  s diamantovými výškovými reproduktory.

Jako zobrazovače jsou použity ručně vyráběné OLED TV od německého výrobce Loewe s tradicí výroby od roku 1939. Tato nová řada televizorů nastavuje standart v podání černé barvy s hloubkou obrazovky pouhých 7mm. Televizor Loewe bild 7 překvapí svou originalitou hned po zapnutí. Celá obrazovka se pomocí soustavy motorů automaticky vysune vzhůru a odhalí tenký, ale výkonný soundbar.  Vše je doplněno uživatelsky přívětivým a graficky moderním zpracováním uživatelského rozhraní. Možnosti dále rozšiřují aplikace pro smartphony SmartAssit a SmartTV2move, pomocí kterých lze kromě ovládání televizoru také vzdáleně spustit nahrávání na integrovaný pevný disk, i když se uživatel nachází mimo domácí Wi-Fi síť a také souběžně bezdrátově přehrávat druhý obraz na tabletu zcela nezávisle na tom, co právě zobrazuje televizor.

Součástí vzorové instalace je i připojení tepelného čerpadla, předvedení připojení kamerového systému, ovládání světel, ale i polohovatelného nábytku.

 

Zveme vás do pavilonu F, stánek 62

Michal Jakubec, www.jasyko.cz

 

 

Datum: 26.4.2017 7:59:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště