Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

MOBITEX - nejvýhodnější podmínky pro vystavovatele do konce února!

 

Další ročník Veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat

21.-23. dubna 2022.

Pro vystavovatele, kteří se přihlásí

do 28.2.2022, platí patnáctiprocentní cenové zvýhodnění.

 

MOBITEX opět představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, které ve svých expozicích budou prezentovat například JECH, JV POHODA, spime.cz, DELSO interiéry, Rott Design, EUROtest, Li-go, Doppler CZ a mnohé další. Nově se na veletrhu představí firmy 2G Lipov, Javorina Česko, Home studio Kejík, MiriSys Software, Svoboda a syn a Elementi.

Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, prezentace činnosti Cechu čalouníků a dekoratérů a truhlářů, Klastru českých nábytkářů, dále finále Mistrovství České republiky oboru truhlář a originální nápady od studentů středních a vysokých škol v rámci exponátové soutěžní přehlídky GRAND PRIX MOBITEX.

Zajímá vás kombinování barev, vzorů a stylů v interiéru?

Tak nevynechejte doprovodný program CRAZY DESIGN , který na veletrhu MOBITEX proběhne pod záštitou designérky Ivy Bastlové. Čeká vás expozice plná zajímavých kombinací, netradičních aranžmá i barevných konceptů, která vás inspiruje a navodí radostnou náladu. Tohle si budete muset vyfotit a bude i prostor pro selfie! Součástí akce bude několik přednášek o tvorbě eklektického stylu, který je právě teď velmi populární. Hovořit se bude o základních pravidlech při kombinování barev, vzorů a tvorbě netradičního celku.

DESIGN PLACE

Akce DESIGN PLACE je určena všem milovníkům autorského designu. Představí české designéry a jejich produkty, které si může návštěvník nejen prohlédnout, ale také přímo zakoupit či objednat. Smyslem je podpora všech českých designérů, ať se jedná o stálice nebo právě vycházející hvězdy, práci se dřevem, kovem nebo papírem, sklem či upcyklovanými materiály.

 

Datum: 21.2.2022 17:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště