Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Soutěžte se Saffron Beds o luxusní polštáře

 

Slovenská společnost Saffron Beds, která vyrábí vysoce kvalitní postele z přírodních materiálů, připravila pro návštěvníky své expozice č. 031 v pavilonu F na veletrhu MOBITEX soutěž o luxusní polštáře ze 100% husího tříděného peří. Každý den budou vylosováni tři výherci, kteří odejdou s cenou v hodnotě 4 600 korun.

Firma Saffron Beds se specializuje na ručně vyráběné postele skandinávského typu a nejvyšší kvality. Při výrobě sází pouze na 100% přírodní materiály, takže se v dokonalých postelích Saffron ukrývá jen to nejlepší: taštičkové pružiny ze švédské oceli, dřevo ze švédské borovice, koňské žíně, vlna, bavlna, hedvábí i kašmír. Tyto materiály mají přirozenou termoregulační schopnost, vzdušnost, odvádění vlhkosti, antialergické a antibakteriální vlastnosti, čímž zaručují tělu maximální komfort a umožňují vydatný a zdravý spánek.

„Naše tělo neustále zápasí se stresem, zátěží a různými negativními vlivy. V noci si zaslouží ten nejlepší spánek, odpočinek a regeneraci. Proto vytváříme na míru zákazníkům postele, které jsou jedinečné, kvalitní, zdravotně nezávadné a s dlouhou životností. Tělo v nich leží v přirozené poloze, svaly jsou uvolněné, páteř má zajištěnou dokonalou oporu. Ráno se tak vzbudíte odpočatí, lehcí a připraveni naplno začít další den,“ říká Zuzana Ragánová, manažerka prodeje společnosti Saffron Beds.

Na veletrhu MOBITEX si tyto postele můžete prohlédnout a zakoupit za skvělé veletržní ceny. Navíc můžete vyhrát cenu v soutěži, kterou společnost Saffron Beds připravila pro návštěvníky své expozice. A účast se skutečně vyplatí, protože se bude soutěžit o luxusní polštáře ze 100% husího tříděného peří ve velikosti 70x90cm a v celkové hodnotě 55 200 korun. Zájemce může do dózy umístěné v expozici Saffron vhodit jeden vyplněný soutěžní lístek denně. Každý den vždy v 16.00 hodin zde proběhne slosování soutěžních lístků a tři výherci získají polštář v hodnotě 4 600 korun. Podmínkou je, aby výherce byl u slosování osobně přítomen.  

 

Datum: 28.2.2019 10:18:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště