Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Mobitex se představí v roce 2019 v nové podobě

 

Trojlístek souběžně probíhajících veletrhů Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, se v novém roce představí hned s několika novinkami.

Největší změnou je přesun termínu konání veletrhu na začátek jara, konkrétně na termín 27. 2. - 2. 3. 2019. Nový termín lépe vyhovuje sezónnímu charakteru oboru stavebnictví a umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách na nadcházející období nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb, stavebních materiálů či nábytku ještě před zahájením stavební sezóny. Můžete si také nechat poradit od nezávislých odborníků a to nejen v oblasti stavby, úsporného bydlení nebo investic, ale i od architektů, kteří vám pomohou najít vhodné uspořádání vašeho domu či bytu nebo plánované rekonstrukce. Na veletrhu MOBITEX budete také poprvé moci vidět novinky pro sezonu 2019, protože je prvním středoevropským nábytkářským veletrhem v roce.

Hlavním tématem prolínajícím se všemi třemi veletrhy bude projekt Chytré bydlení. V dnešní době je možné již téměř vše převést do digitální podoby, proto ovládání osvětlení, elektroinstalace, teploty či stínění na dálku není již nic nereálného nebo nedosažitelného. Každá domácnost si může snadno nainstalovat inteligentní systém, který tohle vše umožní, jednoduše bez složitých zásahů bezdrátově přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Na praktických ukázkách bude demonstrováno, jak může fungovat inteligentní domácnost v praxi – MOBITEX bude v rámci projektu zaměřený na vybavení interiéru v propojení s mobilními a smart zařízeními.

Nový vizuál MOBITEXu Nový vizuál MOBITEXu
Nový vizuál Stavebního veletrhu Brno Nový vizuál Stavebního veletrhu Brno

Aktualizací prošla také vizuální podoba MOBITEXU, díky níž získala modernější vzhled. Inovací prošlo také Nové logo Stavebního veletrhu Brnojak logo Stavebního veletrhu Brno, které se zjednodušilo a získalo svou barevnou variantu, tak i vizuál Stavebního veletrhu. Ten vychází z hledání správného a chytrého řešení pro vaši stavbu a bydlení pomocí analogie domečku kresleného jednou čarou.

Těšit se můžete i na upravenou návštěvní dobu od 9 do 17 hodin nebo na vstupné již od 100 Kč.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat na našich webových a facebookových stránkách.

Datum: 14.8.2018 13:06:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště