Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX 2020: výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku a nábytek od českých nábytkářů

 

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se na brněnském výstavišti tradičně uskuteční Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Návštěvníky čekají nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, ale také poradenství a zajímavé přednášky určené odborné i široké veřejnosti. Hlavním tématem veletrhu bude výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku.


Veletrh MOBITEX přináší prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení. Hlavním tématem jeho doprovodného programu je správný a vhodný výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Cílem je pomoci návštěvníkům zorientovat se v nabídce trhu a upozornit je, na co se při koupi zaměřit a čeho se vyvarovat. Veletrh se bude věnovat i tématu kvalitního nábytku od ryze českých nábytkářů. Řešit se bude také zařízení malometrážních bytů nebo světlo z pohledu designového prvku interiéru.

Ve spolupráci s českou designérkou Ivou Bastlovou pro vás připravujeme projekt vzorového bytu, ve kterém můžete prezentovat  i vaše produkty. Návštěvník tak uvidí, jak může vypadat kombinace materiálů, barev, tvarů s konkrétním kusem nábytku. Předveďte své designové kousky v praktické ukázce vzorového bytu!

Hlavním tématem Stavebního veletrhu bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které zahrne oblast kvality života, tedy zdraví, pohodlí, odpočinek a relaxaci, ale i produktivitu, energetickou náročnost či hodnotu nemovitosti. Podrobněji se bude věnovat Zeleným střechám a fasádám, Topení a chlazení, Větrání a stínění či Osvětlení a akustice. Novinkou bude Festival architektury s tématem Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí. Představí inovace stavitelství, které umožňují stavět udržitelně a s minimálními dopady na životní prostředí.

Veletrh MOBITEX se bude konat v prostorách pavilonu F. Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno nalezne zázemí v pavilonu V, studentské soutěže a ukázky prací učňů řemeslných oborů budou mít své místo v pavilonu A2.

Datum: 16.8.2019 10:04:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
17. - 20.2. 2021


DSB - Dřevo a stavby Brno
17. - 20.2. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště