Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

Majstrštych Design představí své produkty ve vzorovém malometrážním bytě


Majstrštych Design s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která tvoří a vyrábí moderní a designový nábytek z poctivého masivního dřeva a bytelné kovové konstrukce. Takové spojení je zárukou maximální kvality a jedinečnosti s nadčasovým vzhledem. Nábytek tvoříme a vyrábíme ve Křtinách v Moravském krasu, je 100% český a můžete si být jistí jednou věcí: Majstrštych je na celý život!

Náš hlavní sortiment tvoří jídelní, konferenční stoly a další nábytek, který nabízíme na našem e-shopu. Vysoká odborná zdatnost našich truhlářů a svářečů zaručuje perfektní provedení nábytku. Používáme ty nejkvalitnější místní materiály a nebojíme se jít cestou zajímavého a originálního designu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a v případě požadavku zakázková výroba na míru.

V rámci Mobitexu najdete produkty Majstrštych ve vzorovém malometrážním bytě pro mladou rodinu.

Vystavený jídelní stůl Brhlík je vyrobený z dubového masivu v kartáčované úpravě a natřený tvrdým voskovým olejem. Dalším kouskem v malometrážním bytě od nás je set konferenčních stolků Budníček.

V rámci veletrhu nás také můžete navštívit v blízkosti malometrážních bytů, kde s Vámi zkonzultujeme Vaše představy. Vystavený bude oblíbený designový stůl Moták a úplná novinka - dubový jídelní stůl s podsvícenou skleněnou podnoží.

Více informací o firmě a našich výrobcích najdete na: www.majstrstych.cz

Jídelní stůl Ledňáček

Jídelní stůl Brhlík - vystaveno v malometrážním bytě

Jídelní stůl Moták - vystaveno v malometrážním bytě

TV stolek

Budníček - vystaveno v malometrážním bytě

 

 

Datum: 10.2.2023 7:26:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště